Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz ghiottone #25 üzenetére

    Nem próbáltad, így nem egyszerű ennyire a képlet.

    Már bocsánat, de ez kb. olyan jellegű érvelés, mint hogy neked ilyen telefonod van, tehát elfogult vagy vele szemben. ;)

    A Moto Display mellett az értesítési lednek nincs sok értelme.

    Nehezen tudom elhinni, én a Motorla Defy óta úgy dolgozom, hogy az asztalon kint a telefon, hang levéve, ha esetleg felállok, elmegyek, félrenézek, stb., az értesítési LED-ből látom, hogy jött valami.

    Javíts ki ha tévednék, de a Moto Display nem ég folyamatosan, ha üzeneted jön...

    Plusz már elnézést, de az értesítési led filléres dolog, egy 30e Ft-s telefonból kihagyását sem igazán értem meg, egy jóárasítva 110e Ft-s telefonból meg egyenesen pofátlanságnak érzem... :U

    Erősen jól optimalizált az a középszerű SoC ennél a telcsinél - Snapdragon 821 után a mindennapi felhasználásban nem vettem észre sok különbséget, csak lassabban nyíltak a játékok 1-2 másodperccel.

    Szvsz inkább a felhasználói felület közötti különbségekről beszélhetünk, nem optimalizációról.

    Huawei P9 kezdőárban azért nem itt volt

    Most itt van, és vele van egy árban, vele kell összemérni.

    Amúgy ha az OnePlus 3T hivatalos forgalmazásban lenne áfával megtoldva és nem a mostani gyártói értékesítési modellben, akkor már ott is szorulna cseppett a hurok - de így ügyesen csinálják.

    Amúgy ha a Z Play hivatalos forgalmazásban lenne, rendesen, áfával megtolva, akkor az sem 110e Ft-be kerülne... :U

    Félreértés ne essék, alapvetően a Moto Z-k moduláris megoldása tetszik, leszámítva a tokok miatti problémát (nem minden tokba fér bele az adott hátlap...). De ez az egyetlen előnye, és nem látom azt, hogy ennyi pénzért (az én felhasználási ingerenciám mellett) megéri a telefon. Ennyit kívántam a témához hozzászólni, nem flémkeltésnek szántam...

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák