Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Uzi74

    senior tag

    válasz SL-27 #601 üzenetére

    Nekem moto defy, Razr i, Moto Razr Maxx, majd pár moto g nyitotta a sort, utána 2 Moto z, Z2 Force, Z3 Play. A legtöbb ideig a moto-k között egy nem moto - nexus 5 volt használatban. A moto-k sajnos mindig hamarabb elvéreztek szoftverileg. Hardverrel a moto z akkun kívül ritkán volt probléma (defi hangszóró halál volt még régen). Vagy az újabb android hozott volna csak funkciót (pl BT LE razr maxx-nál) , ami nem volt meg, vagy az update rontotta el a használhatóságot (Z2 force).
    Z3 play magán és céges profillal meg sok appal már nem birkózik meg, hosszú másodpercekig nem nyílik meg a céges outlook pl. Z2 Force security patch-e meg már olyan régi, hogy sír a Teams kliens induláskor. A custom romokban sajnos nem bízok annyira, hogy első számú telefonnak használjam, pedig erőben ott lenne a z2 Force - vagy van aki használ valamilyen Rom-ot megelégedéssel?
    Utód:
    A Samsung telefonok kevesebb 5G frekvenciát támogatnak (egyes DSS Kombinációk hiányoznak), mint a g 5g pl, nekem egyelőre azért esik ki. A pixel 4a 5g dual sim módban egyik simnek esimnek kell lennie (megoldható lenne, de rugalmatlanabb mint 2 nanosimmel) Mint korábban íram, egy kedvező árú g 5g -t lehet bevállalok másfél-2 évre... (lehet nem logikus döntés és csak a szokás rabja vagyok - meg az alacsony belépő árnak)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák