Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    Használtpiacot nézve:
    20k alatt simán, de akár 15k alatt is kap tetszőleges TN+ filmes retket, ami fullHD és van rajta DVI, meg nincs szétgányolva.
    Oázisból használt 1 év garival 25k-ért már IPS fullHD van.
    Jelenlegi monitorját el tudja adni mondjuk 12k-ért. Legrosszabb esetben 10k.

    Most akkor ugyanannyi, vagy kevesebb befektetéssel, mint az átalakító, van egy másik Tesco gazdaságos fullHD monitorja, de átalakító nélkül kisebb input lagra való hajlammal.
    Vagy közepes befektetéssel tud venni egy korrekt monitort.

    Én sokat nem gondolkoznék. Átalakítózzon a fene.

    (#24) bacsis : tudom, világ szégyene. Mikor tavaly nyáron bekrepált a monitor a sok tanulástól (beégett a kép), akkor azzal szembesültem, hogy már megint csak a használt maradt, mert egy bizonyos árszint alatt a boltban még mindig csak D-SUB van.
    Pedig már évek óta nincs analóg a gépeken, se az integrálthoz se a diszkréthez, Mokó is most szembesült ezzel. Nekem még GTX750Ti van, abból ki lehet nyerni az analógot a DVI-A miatt, de egyik utolsó Low Profile kártya ami ezt tudja.

    Másodlagos monitorom nekem is D-SUB, de azt most még mindig a régi géppel tudom csak használni, mert 1024x768 kéne legyen az elsődleges a 750Ti-be akkor, és a HDMI-n át a másodlagos, az meg nem menő. Utódja már megvan, csak meg kéne mosni (éljen a konténer).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák