Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Móci

    addikt

    válasz mephi666 #45 üzenetére

    Az utolsó résszel valóban nem lehet vitatkozni... :R
    Csak kár, hogy tönkremegy ez a szép ország.

    "...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

  • Dany007

    veterán

    válasz mephi666 #45 üzenetére

    Igen, a kaját én se hagynám : )
    De végülis a rokonokon kívül minden mást meg lehet oldani kint is.

    Főleg, hogy most mocsok éhes vagyok... Rendeltem már egy Huszár pizzát, de még nem jött meg... Tejfölös alap+lila hagyma+szalonna+sajt+dupla kolbász+erőspaprika (az a zöld)

    [ Szerkesztve ]

  • keIdor

    titán

    válasz mephi666 #45 üzenetére

    Rokonaim, barátaim nekem is vannak Magyarországon, de máshol is... sokfelé ágazik a család. :D Barátokat meg mindenhol tud szerezni az ember. De más nem köt ide... 2 dolgot szeretek Magyarországban a kajákat meg a szép lányokat, de itt ki is merült... a kajákat máshol is el tudom készíteni... ugyanolyan, mint otthon enni/elkészíteni egy Gyorst, Pizzát, Spagettit, Kebabot, bármit... szép lány meg máshol is van, csak kevesebb, legalább nagyobb kihívás szerezni is egyet.:D

    Én örülök, hogy a XXI. században élek és ha valami nem tetszik szabadon távozhatok.

    Ami jó külföldön (NY-D-É Európa):
    - kedvesebb emberek, akik még úgy is kedvesebbek velem, hogy én nem az ő anyanyelvüket beszélem.
    - ha elmegyek valahova ügyeket intézni rendesen bánnak velem és komolyan vesznek.
    - az emberek nem szemetelnek, legalábbis a legtöbben... ha van is szemét, hamar eltakarítják.
    - ha beülök a metróba egy másik városban nem a sok depressziós embert kell néznem.
    - Olaszország kivételével normálisabb az autós közlekedés, ha látják, hogy sávot szeretnék váltani, akkor beengednek, nem kell erőszakosan tolakodnom, mint Budapesten, hogy beengedjenek...
    - mindenhova megy autópálya, és még olcsóbb is.
    - van közbiztonság és rendes rendőrség
    - mindekire ugyanolyan törvények vonatkoznak, mindegy a származás
    - van összetartás az emberekben
    - a lakosság nagy része beszéli az angolt, tehát majdnem mindenkivel lehet kommunikálni
    - ha a térképet bámulom az utcán, odajönnek sokan, hogy segíthetnek-e, ilyen itthon NINCS
    - rendes helyre megy az adóm.
    - normális egészségügy.
    ... és tudnék még sorolni, de ennyi is elég!

    Sok kis apróság miatt szeretek máshol lenni, és nem itthon.

    Magyarország lakosságának 50%-a el akar innen menni örökre, a fiatalok 60%-a szintén. Én is ezekhez az emberekhez tartozom. Egy biztos a Fid...-nek nehéz dolga lesz, de nekem is egy életem van, és nem fogom azért elcseszni, mert egy párt tönkretett itt mindent és most nekünk kéne rendbe hozni... Oldják meg majd 2010-től a gondokat nélkülem. (már ha képesek rá egyáltalán, és nem csak a szájuk jár nekik is...)

    [ Szerkesztve ]

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Új hozzászólás Aktív témák