Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    A munkaügyi központ szart se ér. Bemenni és végigállni a sort is totál fölösleges.

    Én is voltam munkanélküli még októbertől decemberig... Hát katasztrófa ami itthon megy.

    Hajnali 6:30-kor (!) értem oda a munkaügyi központhoz! Ami mellesleg 8 kor nyit. És már akkor egy 30-40es embertömeg állt sorba! Kb mint tescoban csúcsforgalom idején.

    Mikor bejutottam persze engem is teletömtek kismillió fölösleges papírral. És a csaj kerek-perec megmondta, hogy ők munkát nem fognak tudni adni, arra ne is számítsak.
    De hogy mehetek támogatott továbbképzésre... Na jó mondom nézzük... Építész technikus vagyok és informatikai mérnökasszisztens...
    Na vajon milyen tanfolyamra menjek? Eladó - pénztárosi? Boltvezetői? Ruhaipari munkás valami? Felszolgáló? Többre nem emlékszem... Hát mi a szart kezdjek én ezekkel...?:S

    Szal a munkaügyi központ lószart se ér. Pusztán formaság. Amit szintén a mi pénzünkből fizetnek. Segélyezik a kisebbséget, eltartják az ország szenny embereit azt kész. Mert mondjuk abból a havi először 25, aztán 45 ezer Ft.-ból sokra nem megyek az is biztos!

    Na mind1, csak ezt most kiadtam magamból :)

    Fontos a jó kapcsolat. Az alapján tudsz a legjobban elhelyezkedni. A másik, amit már szintén ajánlottak, ha teheted, szedj össze egy kis pénzt, mind1, hogyan (törvényesen), és Go Anglia... Válság van, kevés munkahely, de még így is több esélyed van ott kinn.

Új hozzászólás Aktív témák