Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Misi1979

    őstag

    Nekem már kapcsoltatták a laptopom - legelőször talán egy belföldi járaton, 2007 körül. Meg is lepődtem rajta, tudtam, hogy van ilyen, de pont nem belföldin vártam volna.

    Para volt, mert a becsekkolás előtti időt is netezgetéssel töltöttem el és a töltőjét nem a kézipoggyászba tettem, szóval kb 4-5% akkuidő maradt a gépben, ha jól emlékszem. Egy Dell D630 volt, optibayben is akkuval:)

    (nem csak engem szivattak a bekapcsolásosdival egyébként, kb minden második laptopot be kellett üzemelni)

    Legutóbbi ilyen JFK-n volt tavalyelőtt, Bécs felé. Mivel jópár éve macbookot használok, így nem érint ez a bekapcsolás-mizéria, mivel kb egyfolytában sleepben van a gép, csak felnyitom és kész.

    Egy sztori rémlik, még régről, egy francia csaj full bepánikolt, mert nem kapcsolt be a kis fehér Sony-ja és persze nem volt kéznél a töltője. Azt tudom, hogy kérdezgették a gépről és úgy engedték csak tovább, hogy meg kellett mutatnia, hogy hova kell dugni a töltőjét és asszem a telefonjában volt a gépről (bekapcsolva) pár fotó.

    A kismókusok kenyérre is kenhetik.

Új hozzászólás Aktív témák