Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • guriga1234

    addikt

    válasz Ijk #141 üzenetére

    "még a kifutás előtt megvettem egy elég korrekt "nevetségesen elavult" plazmát, és kiélvezem amíg nem lesz sokkal jobb megjelenítő" - pedig bizony van, csak ezt te nem vagy hajlandó elfogadni, mert a plazmaisten megbüntet.
    Olyan dolgokat hozol fel érvként (a már megint plazmázós témában), mint - autós hasonlattal élve - a te autódnak alacsonyabb az alapjárata, mint a többinek. Pedig a lényeg nem ez, hanem az, hogy milyen kényelmes, mennyire komfortos, milyen gyors, stb.
    Ebben a topicban is ugyanazt a taktikát követed, mint az összes többiben, ahol nem plazmáról van szó. Pár hozzászólásodig úgy tűnik, mintha csak érdeklődnél, aztán beveted a plazmát, és bizonygatod, hogy az bizony a legjobb, minden más hulladék, és egyébként sem érdemes mást venni. Nem unod még? Állítom, hogy a plazmád fasorban sincs az én UHD-s tévém mellett. Olyan feketéje van, hogy az elé tett Negró világítana.
    Az OLED-en én is gondolkodtam, de a színfakulás még mindig nem megoldott, ráadásul akkor még nem volt kapható UHD-s, és az OLED-ek között a legjobban tetsző FHD-s saját demója is akadozott rajta.

Új hozzászólás Aktív témák