Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutyi^

    senior tag

    válasz Zotya84 #4 üzenetére

    Valahol onnantól kezdett leereszteni a minőség. Legalábbis a szép szivárványos DB-t sok éven keresztül nyúztam, aztán valahol megpörcent a kábel és zárlatos lett a mausz. Kábel csere után sem tudtam életre kelteni és insta kuka lett sajnos...

    Aztán még kétszer vettem különböző Razer egereket, egyiken a balklatty halt meg, majd a görgő dekóder. A másikon meg fordított sorrendben. Ezeket 1-1 alkalommal javítottam önszorgalmilag (gar időn kívül természetesen) és tovább passzoltam uncsi-öcsiknek.

    Jelenleg ott tart a dolog hogy drága, de legalább szét esik. Per pillanat bottal se, főleg nem ennyiért. :U

    -Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

  • sutyi^

    senior tag

    válasz sb #9 üzenetére

    Nálam most G203 van, mert nincs lapát kezem. Különösebb elvárásaim nem voltak. Hát így egér azt jóvan. :)

    Úgy voltam vele hogy a szenzor legyen használható, meg van 2 év gyári gari a Belga Lodzsitöcsnél. Ennyi pénzért szerintem rendben van, de lehet hogy pár év 3rd rate csincsung egér használat vitte le az inger küszöböt. Szóval meh... aki tudja tappiza meg amit vesz, főleg hogy miként áll kézre.

    @Vanir úr: Ha azóta rendbe tették a QC-t annak örülök, illetve leginkább az új vásárlók örül(het)nek. Én sajnos sok év használat után az utolsó két nem olcsó vásárlással megégettem magam, így bizalmat vesztett állapotból sok jót kéne olvasnom ahhoz hogy megint bepróbáljak egyet.

    [ Szerkesztve ]

    -Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

Új hozzászólás Aktív témák