Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Serricon

    senior tag

    Pakk ügyben:
    Megnéztem az Infinity Evolved Skyblock-ot amit mutattatok, teljesíti az alapfeltételeket, pár hete jött ki az 1.2.0 Release verzió (Nem béta!!!), szóval egy friss, de kiforrott pakk.
    Tőlem kap egy szavazatot. :K

    Nehézség:
    Olvasgattam fórumokat róla.. azt írják a skyblokkban nem olyan vészes az expert sem, meg az egész könnyebb mint a sima expert volt, mert az elején nem nyírnak ki, nyersanyagszerzés egyszerű(daráljuk a követ ugye), mobfarmok jobban működnek(máshol nem tudnak spawnolni), meg a lag/fps miatt sem kell aggódni, hiszen nem vesz körbe a világ minden szarral telepakolva.

    Azért hozom fel az expert opciót, mert jelezték már páran felém akikkel TS-en beszéltem, hogy lehetne már valami durvább, mert nem volt régóta olyan pakk ahol meg kell dolgozni a cuccokért. Ezt támogatom én is, kell hagyni mindenkinek lehetőséget hogy ki tudja játszani magát, mert ez az utóbbi pakk cserebere szerintem már kezd kicsit gyors lenni, így tényleg nincs értelme belekezdeni komolyabb projektbe, megértem őket.. a karma gyors volt, ez meg bugos.. :(

    Szóval mi legyen, bevállaljuk keményen, vagy toljunk egy simát ebből, aztán majd keresünk utána valami durvát? Ha azon múlik, én bevállalom hogy futtatok hosszú távon egy expert pakkot, és akinek túl sok lesz indítok egyet külön ahol pónikat lehet simogatni. ;]

Új hozzászólás Aktív témák