Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kalman51

    csendes tag

    válasz lúzer #64 üzenetére

    Érdekes eset volt a notebook vásárlásunk. HP valamiért nem fért bele a keretbe...
    A Benq-t még októberben vettük bruttó 119ezer Ft-ért, 60 napos fizetési határidővel (csak erre a modellre volt érvényes a halasztott fizetés).
    Mivel tetszett a gép, novemberben rendeltünk mégegyet, ekkor már csak bruttó 109 Ft volt. Szállítás előtt egy nappal közölték, hogy nincs a nagyker. raktárban ilyen, helyette 109-ért hoznának egy Acer Aspire 5310-t (rosszul írtam a verziószámot az előző hozzászólásomban), így lettünk boldogtalan Acer tulajdonosok is.
    A harmadik gép volt igazán érdekes (ezt Anyukánk kapta). Az egyik nagy elektronikai cikkeket forgalmazó országos hálózat szóróanyagának címoldalán szerepelt egy Fuji Amilo 1705 (80 GB vinyóval, 512 MB rammal) bruttó 89.990 Ft-ért. Különösebb remény nélkül (ismerjük az ilyen akciókat) felhívtam a helyi üzletüket, hogy van-e a gépből. Mondták, hogy igen, de csak egy darab és csak akkor tudják odaadni, ha hitelre veszem meg. Kicsit felhúztam magam, visszahívtam őket, kértem az üzletvezetőt, mondtam, hogy fogyasztóvédelmi szempontból aggályos a dolog (nem írták, hogy csak hitelre kapható). Az üzletvezető elnézést kért és félretette nekem a gépet. Itthon vettem észre, hogy 89990 Ft-ért nem 1705-öt, hanem 1703-at kaptam (120 GB vinyóval és 1024 MB RAMMAL), amit most akciósan 119ezerért hirdetnek...
    Na, így lett három féle márka.

    [ Szerkesztve ]

  • _seth_

    veterán

    válasz lúzer #85 üzenetére

    Az előző 2 notimnak (gericom, albacom=clevo) sokkal több mindent lehetett állítani a biosában mint a mostanimnak (fusi), na de nem is kell sok állítási lehetőség ha anélkül is megy minden szépen :)

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz lúzer #87 üzenetére

    Előző gépeimet tuningoltam :)

    3,06 @ 3,3 Ghz majd 1,6 ghz @ 1,75 ghz :) Többet nem bírtak igaz ez is wines tuning volt (clockgen).

    Szal nem lehetetlen :D

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák