Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BB9360

    aktív tag

    válasz lugosi #12635 üzenetére

    Hát, hogy őszinte legyek, a BB-t kivéve úgy néz ki, hogy összességében egyszerűbb lenne az élet a telenorral és jobban is járnánk. Mondom ezt annak ellenére, hogy a tmobilnál igen kedvező a csomag. Viszont a feleség melóhelye most telenoros, és csak azért megtartani és fizetni két szám havi díját, hogy egymással ingyen beszéljünk + két telefont hordani emiatt szerintem felesleges. Ráadásul sajnos neki nincs lehetősége BB-t használni ott (most S3-masa van, de lehet, hogy az egész rendszert cserélik WM-re), így akkor a BBM sem játszik...
    Eddig is csak jó lett volna a BIS, de igazából nem hiányzott (persze tudom, hogy amíg nem ismerem, addig nem tudom, hogy hiányzik-e). Viszont a váltással előjött egy csomó kérdés, pl. ez is, hogy esetleg a későbbiekben milyen lehetőségek lennének. A legjobban az zavar, hogy a telenor ennyire lekorlátozza a BIS mennyiséget, illetve, hogy fizetőssé teszi. Mondjuk azt nem tudom, hogy mi menne abból a 150 MB-ből, és az elvileg mire elég...

    Úgy számolok, hogy 2130 Ft havonta a tmobilos BIS, ha vmi mobilnetet is kérnék, akkor 1100 (+ a mobilnet ára), bár azt nem sikerült megfejtenem, hogy milyen (árú) mobilnet mellé lenne 1100 a BIS... + a sima hang csomag + megszűnne az egymás közötti ingyenes beszélgetés (OK, asszony visszahív...)

    Ha telenor, akkor 2100 a BIS + 987 az 500 MB-s mobilnet + havidíj a hangra

    Szóval szinte ugyanaz, csak a BIS van 150 MB-re korlátozva... Az mennyire elég egy hónapban? Mit használ az ember BIS-ből és mit a mobilnetből?

    Köszönöm!

    Pontosítom: mi a különbség a blackberry.net APN és a wap APN között?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák