Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #19617792

    törölt tag

    válasz KAMELOT #33 üzenetére

    például nálunk NIK-en minden kari újdonság, hír, esemény facebookra kerül fel leghamarabb, bár inkább illene a kari oldalakra feltenni a dolgokat, de mivel tudják, hogy a facebookot kb. állandóan nézzük, ezért ott a legkönnyebb híreket szolgáltatni és ide teszik fel elsősorban.

    nekem hál istennek a ~170 ismerősömnek 80%-a inkább csak poénos dolgokat oszt meg, esetleg értelmeset is, néhányan meg hülyeségeket (a személyiségükhöz egyáltalán nem passzoló költői idézetek, amiről ordít, hogy szedték valahonnan, mert ismerem őket annyira, hogy tudjam nem ennyire kifinomult lelkek, van, akiből kinézem, mert van olyan intelligens ember), akiket meg bejelölök, mert tényleg ismerem, csak nem vagyok rá kíváncsi, akkor szépen blokkolom, hogy megjelenjen tőle bármi is. egyébként ami érdekes a Facebookban, hogy sosem gondoltam volna, hogy legalább 170 ismerősöm/haverom/barátom van, és még hány olyan ember van, akit be sem jelöltem, de ismerem...

    aztán nemrég egy osztálytalálkozót is facebookon is szerveztünk meg, mert másképp nehézkes lett volna, telefonszám vagy email cím híján. igaz, csak hatan voltunk az akkori 30+ fős osztályból, de hát ez van...

    szóval a hiába folyik a csapból a facebook, meg sokan ellenzik, igenis van értelme, haszna.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák