Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cofon

    csendes tag

    Karácsony óta meg van a masina. i5-ös, 128GB-al. van hozzá dokkoló, átalakító a projektorhoz. ezzel dolgozom. több fórumot olvasgattam és nem tudok nem hozzá szólni, mert katasztrófa a sok hozzá nem értő és rossz indulatú hozzászólás. ráadásul azok szólnak akiknek nincs, az az a szomszéd mondta,,,,
    nos pár mondat : ez a masina maga a csoda!!!!!!!!! igaz drága , de a minőséget meg kell fizetni, ezt jó lenne, ha már itt magyarországon is megértenék!!! ez nem androidos fostalicska ( bocs) ez egy ultra-book és abból is a legjobb. 6-8óra garantált munka / előadás, internet,rajzolgatás, / nem hallani a ventillátor zaját!! egy kicsit melegszik a jobb alja, de hátrafele hajtva a kitámasztót nem ér a lábadhoz / fantasztikus, ez miért nem jutott másnak az eszébe???/ a toll maga a csoda, mint ha A4-es papírra írnál. igen ez is tükröződik, de ez NEM zavaró, napfényben is látom!!!! ( kocsiban is használom ) ezt még egyetlen tablettel, vagy laptoppal sem tudtam elérni ( még az i-pad-dal sem!!!) aki egy jó minőségű, könnyen hordozható és teljes értékű munka gépet szeretne ne sajnálja rá a pénzt. természetesen nem magyarországon kell meg venni!! én - az az a gyermekeim- angliában vették a dokkolóval egyetemben. 850 font volt tatyóval (az is gyönyörű) igen nagyon sok főleg most ahogy a forint megy lefele a béka segge alá, de sajna itt élünk ( és én már itt is halok meg) ha van kérdésed szivesen válaszolok :C

Új hozzászólás Aktív témák