Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bot1978

    senior tag

    Régen mindegy volt, hogy XT előtt ülök, 286, 386 ugyanakkora mechanikus bill volt az összeshez, szinte hiba nélkül tudtam is gépelni mindegyikkel. Tartott kb. P4-ig, mert ugyan a munkahelyen már akkoriban is membrános billeket vettek a gépekhez, de azok is pont ugyanakkorák voltak fizikai méretre és azokon is tudtam gépelni. Picit többször hibáztam dupla betűnél és spec karaktereknél, de ment.

    Amióta napjában több féle méretű billt használok egyiket sem tudom normálisan használni. Állandó visszatörölgetés megy. Minden, na jó szinte minden szónál. Qrva idegesítő, de képtelenség megoldani, hogy egyforma méretű billentyűzet legyen mindenhol, mert nincs lassan két qrva membrános bill. ami fizikailag egyforma egyik brand géphez sem és totál röhej lenne bárki, aki a hóna alatt egy nagy billentyűzettel közlekedik.

    Szóval lehet a kapcsolókra fogni, de aki szakmabeli az pont így jár. Próbál alkalmazkodni egy darabig, aztán a végén már otthon is a saját billentyűzetén is melléüt és már inkább programozásba nem is fog, ha teheti. Rohadt káros, hogy a méreteket nem rögzíti szabvány.

Új hozzászólás Aktív témák