Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aduasz8

    csendes tag

    válasz Dave™ #624 üzenetére

    74panzer írtam privit! :)
    Dave™ Be vallom őszintén én szerettem a WP! :) Egyszerű volt mint a bot, idézőjelbe szerintem "elavult" értem itt hogy nem volt ilyen meg olyan csicsás időjárásra változó képernyő meg háttérben futó xy alkalmazás ami zabálta a telefon memóriáját, hosszan nyomtam egy ikont eltávolítás gomb és már ott se volt az APP! Tény hogy nem tudtam hencegni haveroknál hogy nézd milyen frankkó új appot szedtem le mert nem volta rá olyan ami pl. andoridon, örült az ember talált egy normális zseblámpa appot :D. Volt egy kezdő képernyőm és egy másik ahol volt az össze alap program egymás alatt oszt csókolom! :D De mai napig nem láttam még olyan INGYENES navigációt mint a gyári HERE Drive+, és ha nem kapcsoltam ki a telefont 3 hétig nem éreztem hogy lassú lenne! De sajna mint minden az életben változik, így én is (jó be törtem a Lumia 920am üvegét) ezért úgy döntöttem adok egy esélyt az androidnak Meizu M3 note személyében! :) Olvasva a hozzászólásokat és a te véleményedet is mint Lumiás egyre jobban úgy érzem jó váltás lesz! :) :D

Új hozzászólás Aktív témák