Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • repvez

    addikt

    válasz bambano #63 üzenetére

    Rosszul tudod, Még az internet hajnalán , az invitelnek volt egy hirdetése, hogy mindenkinek aki kéri bekötik az internetet akinek van vezetékes telefonvonala.
    Be is mentem hozzájuk, hogy akkor kérném. Telt az idő semmi, bementem hozzájuk, hogy most akkor mi van, mondták, hogy az én lakhelyemen még nincs senkinek sem igy minimum 10 ember kell aki igényli, hogy bekössék.
    Körbeszaladtam pár helyre és egy igénynilatkozattal a kezembe a 10 füről bementem, hogy akkor megvan amit kértek lehet dolgozni.
    Telt az idő semmi. Ekkor irtam az NHH-nak , hogy mit igértek és mit nem csináltak. Visszajött a határozat, hoyg meg kell csinálniuk . Ezt a határozatot aztán elküldtem az invitelnek is és aszemélyesen bementem az ugyfélszolgálatra is.
    Ott mig vártam a sorba, pont hallottam ahogy az ugyintéző mondja, hogy feljelentették öket a hatoságnál.
    Miután sorrakerültem és mondtam, hoyg én voltam az , rá 1 hétre jött a szerelő és behuzta a kábelt és az elosztót a házba.

    És már jártam el egy ilyen kört a mobil szolgáltatókkal is, mivel 4km-re légvonalba egy nagyvárostol nem hogy 4g-t de sima GSM térerő sincs , hogy használni lehessen a mobilokat.

    Ugyhogy ha van alapja ami miatt érvényesithetem az igényeimet akkor megteszem .

    De ahogy kiveszem a hsz-ből, te valamelyik ISP-nek lehetsz az alkalmazotja és téged nem érdekel, ha a kisembernek nincs választási lehetősége vagy épp nem látja a fejlödést
    Te az Ő oldalukon állsz.
    Arról nem is beszélve, hoyg ha már ugyfél vagy akkor semmi nem jár már, az uj ugyfeleknek meg kedvezmények és olcsobban kapja ugyan azt mint aki már évek öta elöfizető.
    Ha igy van akkor elmondhatnád, hogy az hogy lehet megtenni, hogy az országban mindenhol van választási lehetősége az előfizetőknek,csak egyedől a volt inviteles területen élőknek van kiszolgáltatva a helyzete egy monopol helyzetben lévő szolgáltatóra és két opciojuk van vagy elöfizetnek ott a szar lassu és drága internetre vagy nem.
    Ez a verseny ?és ez a fejlesztés? mikor máshol akár évente cserélheted a szolgáltatód ahol olcsobban gyorsaabb netet kapsz , itt meg semmi?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák