Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Darmol

    senior tag

    Elöljáróban: Se az Epicet, se az Apple-t nem kedvelem, de ellenszemvem sincs egyik felé sem. Egyszerűen mindkettő kívül esik a magánszférámon.
    Én úgy látom ez egy teljesen szürreális történet. Tegyük fel, hogy megnyerik az Apple ellen a pert (szerintem elbukják, a Google ellen pedig úgy látom nagyrészt mindenki egyetért, hogy csak alibi keresetet adtak be, de tegyük fel, hogy nyernek). Az Epic-nek nyilván nem éri meg csak a saját cuccosa miatt perelni, ők az AppStore-t akarják kiszorítani azzal, hogy náluk bármely fejlesztő részére is kedvezményes értékesítési lehetőséget kínálnak azzal, hogy aláígérnek az Apple-nek.
    Tudtommal az Apple marketingjének a része a zárt rendszer. Zárt kert? Védett kert? Vagy hogy a fenébe hívják. Ha az Epic meg is tudja szüntetni az integritást a minimum, hogy ezért kártérítést kell fizetnie az Apple részére. Annyit, amennyit az egész Epic nem ér. Vagy garantálnia kell ugyanazt a biztonságot, aminek ígéretével az Apple szerzi a felhasználóit. Tudja ezt? Van rá pénze? És ez csak egy szempont ami brutális költségekbe verheti az Epic-et, még akkor is ha megnyerik a pert. Az egész tuti, hogy nem éri meg az Epic-nek, de egészen valószínűtlen hogy ennyire ostobák. Mégis, ha eldobáljuk a konteókat, akkor bármilyen valószínűtlen is, ami marad az az igazság. Vagy az egyik konteó. :DDD
    És a fentiektől függetlenül nekem tetszik a reklám paródia, ütős a hangulat és a mondanivaló. Persze ne beszéljünk az Epic valódi céljairól.

    Aki azt mondja "nem tudom elhinni az igazságot" az naiv. Aki azt mondja "nem akarom tudni az igazságot" az ostoba. Aki azt mondja "az igazság tilos" az gonosz. Aki azt mondja "én határozom meg az igazságot" az beteg.

Új hozzászólás Aktív témák