Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabor7th

    addikt

    válasz Ed3r_X_ #32 üzenetére

    Vannak segédprogramok amik lekapcsolják, illetve egyéb módszerek. Mégis az irány amibe elment a cég nem tetszik sokaknak.

    A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

  • troviko

    senior tag

    válasz Ed3r_X_ #32 üzenetére

    Ezzel az AMD komolyan visszajött a játékba, legalábbis nálam. Én a magam részéről nagyon utálom a Win10-et. Sajnos ennek ellenére nálam már több gépen van Win10, mint Win 7 (tablet, laptop, stb) viszont elég bugos, craphalmaz a Win10. Akár min használom, messze a Win7 alatt marad a stabilitása, és a személyes izlésvilágom szerint sokkal rondábbnak, unalmasabbnak, egysíkúbbnak, mi több lehangolónak tartom a Win10 dizájnját.
    Ezért van az, hogy a fő masinéra, "A" PC még mindig Win7-el megy. Mass Effect 4-re építek új PC-t, fél milláért, (mondjuk ebből egy kiló az új moncsi lesz), és eddig nagyon az intel felé húzott a szívem. Már ki is néztem a megfelelő i7-est.
    Azt mondogattam magamnak, hogy ha a Ryzen-ek ugyan ezt a számítási teljesítményt 30 rugóval olcsóbban hozzák, akkor esetleg maradok az AMD-nél, de amúgy elváltok.
    Ez a hír most egy elég kövér piros pont az AMD-nek, így már azt mondom, hogy ár paritás esetén is erősen elgondolkoznék az AMD-n.

    A hosszabb távú jövőben tervezek Win10-re váltani asztali konfigon is, csak még várnék vele 1-2 évet, míg stabilabb lesz, meg míg megjön az Aero. Szóval potenciálisan jó kis rendszere lehet majd a Win 10, de még eléggé gatyába kell ráznia az MS-nek, szvsz az még alsó hangon egy év.

    https://www.oldtech.hu/

Új hozzászólás Aktív témák