Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spammer

    veterán

    válasz FіkuszKukіsz #404 üzenetére

    Kellett, de nem a Windows, csak a wine (nem ugyanaz azért a kettő). És nyilván otthoni, átlag júzer szinten nem kell számlázó szoftver sem. Milyen sok alkalmazásra gondolsz, aminek nincs alternatívája, főleg, ha még mindig átlag júzerekről beszélünk ugye (és nem a mérnökökről, fotóboltosokról, gamer pistákról 20 gombos, spéci funkciós egerekkel)?

    (#407) fordfairlane: csupán arra utaltam, hogy ott nem gond, ha mókolni kell, terminálba kell pötyögni, driverekkel kell szívni és stb. Ugyanez linuxon már gáz, ugye. :U Mac alternatíva az sokaknak (persze fő oka a kényszer, a pénz), csak így OS X-t mókolni nem igazán legális, így nyilván nem is fogják agyba főbe hirdetni (cikkezni róla), OS X-t sem tölthetsz le bárhol, bármilyen gépre legálisan. Előnye, hogy van rá MS Office és Adobe csomag, tehát akinek ezek kellenek, azoknak ez az elsődleges Win alternatíva a Linux helyett.

    [ Szerkesztve ]

    „A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

  • Rimuru

    veterán

    válasz FіkuszKukіsz #404 üzenetére

    Fent van a WINE de hogy mennyit is használom? Kb annyit amennyit a Windowst. Legutóbb akkor kellet mikor ismerősöm programját reverse engineeringeltem (erre mi a magyar kifejezés?) és csak azért hogy lássam futás közben is nem akartam Windowst indítani. Máshol már megtettem, de most is elmondom hogy nekem meg olyan problémám van hogy Linuxos programokat nem tudom futtatni Windows alatt. Igen nyílt forráskód stb, de nem fogom azért pachelgetni hogy fusson máshol, inkább maradok a kényelmes környezetnél.

    Vigyázat, csalok!

Új hozzászólás Aktív témák