Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz erdoke #47 üzenetére

    Mivel nekem is van IPhone 4S-em ami céges, ezért De próbáltam, de szívesbben használom az Xperia SP-met, mert használhatóbb számomra, mint az IPhone. Az Itunes az őröletbe kerget, persze ez az én véleményem. Minőségileg nem lehet belekötni.

    Gyorsabb, egyszerűbb, stb. Nem kell VPN kapcsolatot építheti, mert megcsinálja magától fél másodperc alatt, nem kell perceket várni egy fel hizlaló Outlookra, hanem azonnal ott a mail, de még sorolhatnám. Amíg nem próbáltad, nem fogod megérteni. 15 éve használok üzleti laptopot, volt már több márka és mindenféle méret, én jól ismerem mindkét lehetőséget. Ellenben te be is ismered, hogy elképzelni se tudod. Innentől fölösleges a vita.

    Bizony ám 1993-óta foglalkozom informatikával, notebook szervizes is voltam, és sokáig voltam L1-es nagyon sok notebook-al felesleges ám a vita.

    Olyan érveket hozol fel amit ma már gyakorlatilag egy hasonló tudású készülék is tud, ezekhez nem éppen IPad fog kelleni.

    Az időnk drága, és lehet spórolni egy iPaddel. Emellett még kellemesebb is használni, mint egy körülményes, néha idegtépően és érthetetlenül belassuló Windowst (256-os SSD van a 2 évnél fiatalabb laptopjainkban).

    Mivel én Debian-t használok, ezért engem nem érint a Windows belassulás, csak éppen vállalati környezetben a Windows egyeduralkodó, ritkán van Apple-re AD/GPOM szóval senkit nem fog zavarni a belassulás a NASA-nál.

    Otthonra jobb az IPad, nekem nem kellene, hanem helyette egy ilyen 13"-os hibrid kellene, ha nem is éppen ez, hanem egy picit jobb, de az én vagyok, neked meg az IPad tettszik ez van. Szét kellene már választani az egyedi preferenciákat. És nem szidni a másik termékeket.

    Viszont 1 kilós, két óra alatt lemerülő, aktív hűtésű windowsos tabletet senki nem akar. Még akkor se, ha a laptopról akasztható le...

    2 óra, azért erős. Akkor az Ipad-ed 5 órát bír?

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák