Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • timarsandor

    csendes tag

    Ezzel megint egy cég járt jól... NVIDIA-t sajnálom most, gyakorlatilag kiszipolyozták őket aprópénzért (6 év alatt a 1,5M USD, röhej, ha belegondolok mit hozott el az Intel a bevásárlókosárkájában...). NV GPU-k intelnél, nem-x86-os kiterjesztések NVIDIA-nál... Nem kérdés, hogy melyik az értékesebb plusz a két cég fejlesztési előrehaladottságát tekintve... :(

    Fogalmazhatnánk úgy is, hogy NVIDIA belement egy rövidtávon gyümölcsöző üzletbe... Mintha kaptak volna sok mázsa almát, Intel meg kapott volna sok mázsa vetőmagot cserébe...

    Nyilván az Intel rendkívül jól sakkozik, de ez gyakorlatilag kezükbe adta az utolsó hiányzó puzzle-darabot... Innentől szerintem már csak évek kérdése a monopol helyzet kialakulása, mert úgy gondolom, nem kell nekik közel se annyi év a fejlesztési és financiális potenciáljuknak köszönhetően a GPU-k integrációjához, mint AMD-nek vagy akár az NVIDIA-nak...

    Mielőtt még rámsütitek, hogy AMD-fan vagyok, vállalom, az vagyok, pontosabban inkább a mindenkori "underdog"-okat támogatom...

Új hozzászólás Aktív témák