Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V!ck

    aktív tag

    válasz Uchimata #267 üzenetére

    Mikor 17" TFT-ről 22" Wide-ra váltottam, rFactorban kevés lett a 2giga... nem tudtam elrajtolni úgy a mezőnnyel, hogy ne akadt volna be párszor több mp-re :(((
    Crysis sem állt a helyzet magaslatán ha sokan voltak a helyszínen, ill. mire kiléptem a játékokból és újra "használni" tudtam a gépet, lement a nap. Vista, 32bit.

    A cikk nagyon jó, nagyon átfogó, de én is a %-os összesítést hiányoltam :B
    Egyébként 40k környékén egyértelműen 4850 a best buy, 30k körül 4830, esetleg egy Galaxy 9800GT OC is megfontolandó, ha valaki nem akar ATI-t.

    Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

  • gbors

    nagyúr

    válasz Uchimata #330 üzenetére

    arra a hsz-re válaszoltál, ami a fejlécben látszik? mert ha igen, akkor vagy nem értetted, mit írtam, vagy nem akartad érteni. egy szóval sem beszéltem le senkit a 4G RAM-ról, és azt sem mondtam, hogy a megosztott tapasztalatok nem valósak. csak azt mondtam, hogy a postolók saját tapasztalatai nem egy steril laborrendszeren alapulnak, a mérés viszont azon készült.
    azt vitatnám, hogy ebben a cikkben kevés volt az odafigyelés - de asszem nekünk kettőnknek nem érdemes vitatkoznunk :N

    roby: oshit, bocsánat a neved miatt :B
    viszont azt nem teljesen értem, hogy miért van különbség a memória-használatban a felső és a középkategóriás VGA-k között, amikor a középkategóriásokon is bátran mindenki bekapcsolja a maximális minőségű textúrákat...

    Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

Új hozzászólás Aktív témák