Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • olbaidhun

    őstag

    válasz Chamea2 #234 üzenetére

    A Magyar torrentezők büntetése és a 2. hsz-ben, sh4d0w pontos definíciója a "gumi szabály" után döntöttem egy facepalm-ra. De végig olvasva újra a fórumot, ez már lassan dupla... :DDD

    A törvénynek/ szabályoknak bizonyos helyeken nagy fontossága, sőt mi több, szüksége van. Fejlődik, halad tőle egy társadalom, vagy annak bizonyos része.

    "miért nem lehet a moderálást a moderátorokra bízni" azért mert 24/7 kellene ott lenni az adott problémás személyek között, hogy ki lehessen deríteni, ki volt a hunyó! Elég, ha egy-egy topik hallgatólagosan elismeri a szabályzatot. Vonatkozik ez a ph! alapszabályaira, melyek korrekten össze vannak szedve!

    Privátban tisztáztam a dolgot rt06 fórumozóval. Ahogy ő megkért, hogy hanyagoljam a képet, ha csak ennyi a véleményem, én is megkérnék mindenkit, hogy hagyja az érzelgősséget, a felesleges személyeskedést, hsz. gyűjtögetéses vitát, valamint az önkényes moderálást kívül a szakmai fórumokon, aprón.

    Érdekes dilemmákat vet fel a cikk. De amikor ennyire véres a nyaka egy történetnek, nem nyúlok még én is könyékig a *ba! Ezt akartam jelképezni a facepalm-al, de úgy látom, hogy felesleges volt beírnom és elnézést kérek, ha megbántottam bárki érzéseit... hiszen valahol egy kép, vagy emoticon is hangulatkeltő lehet. Mint pl ez:

    7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

Új hozzászólás Aktív témák