Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rt06

    veterán

    válasz olbaidhun #226 üzenetére

    lehetne olyat klerni, hogy ha csak ennyit tudsz hozzaszolni, akkor inkabb ne?

    Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

  • rt06

    veterán

    válasz olbaidhun #228 üzenetére

    jo, csak ma eddig annyit lattam toled, hogy valahol talaltad ezt a kepet es nagyon megtetszett, ezert minden meguti a "szintet"

    mondjuk valamelyest helytrallo, mert a felyuket fogo forumozok pont ilyen reakciot valtanak ki az emberbol, mivel tobbnyire funkcionalis analfabetaktrol, akik nem ertik, mirol szol a hir (vagy a torvenymodositas, vagy az eredeti torveny, vagy az szjt, vagy barmi, aminek erintolegesen is koze van a temakorhoz)
    ilyen a linkelt post is, nulla konkretum, 100% levegobebeszeles

    [ Szerkesztve ]

    Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

  • rt06

    veterán

    válasz olbaidhun #230 üzenetére

    mondjuk jopofa, ahogy unatkozo trollnak titulalsz masokat...foleg azutan, hogy semmit nem voltal kepes a temahoz tenni, csak hallatni akartad a hangodat, ezzel elinditva azt az alaptalan vitat, amit aztan a magas lorol, lenezoen befejezel

    hiaba no, az ilyen - jogdijjal, warez-zal) kapcsolatos temak vonzzak a tiedhez hasonlo melyenszanto post-okat (amit nem tiltottam, hanem illedelmesen megkertem, hogy hanyagold - ez nem moderatorkodas, szimplan csak zavar a hulyeseg es szovatettem)

    [ Szerkesztve ]

    Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

  • Chamea2

    tag

    válasz olbaidhun #230 üzenetére

    "Ha valaki torrentet használ, eleve tölt is fel" - nem feltétlenül. TöltHET is fel, inkább ez a pontos. Lehet, hogy csak tartja a 48 vagy akárhány órát seedben, de nem tölt fel!

    @rt06: azért mondjuk az is igaz, hogy sokan tényleg felesleges hozzászólásokat generálnak hirdetések alatt is. Egyszerűen jelezni kell a moderátorok felé, majd ők eldöntik, hogy mit csinálnak, nem kell feleslegesen terhelni a szervert/párhelyet hülye hozzászólásokkal(ha törlik a hirdetést, akkor is kutya kötelességük bűnmegelőzés miatt tárolni a hirdetések/fórum tartalmát, tehát a felesleges hozzászólásokkal felesleges hardver beruházásokra van szükség, felesleges energia felhasználásról, mint pl. gáz, villany, etc. nem is beszélve). Ennyivel miért nem lehet segíteni a moderátorok munkáját? Lehet, hogy a felesleges hozzászólások által megnövekedett kapacitás igény miatt a 160K-ból megvásárolt új SSD helyett lehetne mondjuk hasznosabb dolgokra is fordítaniuk a pénzt, pl. az új hardverapro fejlesztésére. Azzal, hogy egyesek pl. egy általuk csalónak minősített eladó hirdetése alá nem írnak mondjuk 60 általuk poénosnak vélt hozzászólást, már rendkívül sokat tettek az oldalért. Miért nem lehet ezt megérteni?

    [ Szerkesztve ]

  • Chamea2

    tag

    válasz olbaidhun #241 üzenetére

    "Privátban tisztáztam a dolgot rt06 fórumozóval" - elnézést, de miért kellene bárkivel bármit is tisztázni, aki itt nem rendelkezik fentebb lévő jogokkal? Ő moderátornak nevezte már magát ki önkényesen és van vele kapcsolatban valami kötelezettsége/elszámolni valója vagy mi? Legközelebb nyugodtan küldheti a személyi igazolványát meg a lakcímkártyáját is neki vagy bármelyik állandóan beírogatónak, ha adott esetben felszólítja rá Önt! Nem a moderátor/apród/házigazda/hatóság dolga valakinek a felszólítása/szankcionálása, valakinek valami nem tetszik, akkor ő reklamál és Önnek kutya-kötelessége bármit is megcsinálni/hanyagolni(kép neki nem tetszik, akkor Önt felszólítja és Önnek azt tilos), hiába a szabályzat nem tiltja! Eszméletlen, hogy egyes fórumokon mik nem fordulnak elő, komolyan mondom!

    "Ezt akartam jelképezni a facepalm-al, de úgy látom, hogy felesleges volt beírnom és elnézést kérek, ha megbántottam bárki érzéseit" - miért kellene elnézést kérni bárkitől is? Maximum az oldal tulajdonosától, ha neki az nem tetszik! Ez semmiképpen sem sérti senkinek a jogait, pláne nem azét, aki válaszul reagált rá(hacsak nem az a másik nicke)!

    Szeretném, ha ezzel kapcsolatban több válasz nem jönne, mert ez már tényleg off topik és nem az én asztalom! Ez végtelen vitákat generál csak és zárjuk le teljes egészében a vitát most már(főleg azért, mert ez OFF)!

    "Érdekes dilemmákat vet fel a cikk" - igen, dilemmákat vet fel, mivel van egy szerzői jogi egyesület, ami hatóság és bizonyos okok folytán közel 100 éve közös jogkezelés intézménye van Magyarországon. A többi a linkeken van, amiket beírtam. Én leírtam a véleményemet már az előző kommentekben, hogy mi lenne a jobb megoldás, de nem mi vagyunk a döntéshozók, tehát a tényeken változtatni nem tudunk.

Új hozzászólás Aktív témák