Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mbalint987

    aktív tag

    válasz bitpork #1 üzenetére

    Nem, én azt látom, hogy nem tudják. Nagyon-nagyon sok embernek fogalma sincs arról, hogy milyen potenciális veszélynek teszi ki magát az aktiválási mechanizmust megkerülő megoldások használatával. Mindig elmondom, hogy szerintem két dolognak kéne minden számítógépe jogtisztának lennie: a OS-nek és a vírusirtónak. Hogy onnantól kezdve milyen programokat telepít, az (majdnem) mindegy is.

    "azért csinálja vki mert meg akar spórolni 40k-t egy os liszenszen"
    Miért másért? Hidd el több embernek lenne licence, ha bemehetne egy x+1. számítástechnikai boltba, és kérhetne egy licencet 2k-ért (ennél jóval többet ér a Windows persze, csak feltételezzük). Nem gondolom, hogy az emberek szeretik, hogy a Windows Update félévenként kiköpi az aktivációt, ami után a "szomszéd Pisti" újból mókol valamit.

    (#2) quailstorm:
    "Amennyiben valaki az eredeti "aktivátort" szerzi be, semmi ajándékot nem adnak hozzá."
    Mondod te. Én meg azt mondom, hogy erről nem tudok tanúbizonyságot szerezni.

    (#6) fordfairlane: Sok aktivátort az AV megfog, ennyi köze van hozzá például.

    (#5) dugø: Egy problémára akartam rávilágítani, ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    „Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

Új hozzászólás Aktív témák