Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • klepto

    addikt

    Nem akarok károgni, de az utolsó igazán jó Nintendo az N64 volt, és még talán a GameCube.
    Az utána következő sima Wii már nekem nagyon nem jött be, és azóta nem is volt Nintendom.
    Pedig sokkal családbarátabb, és sokkal több nekem tetsző játék volt még GC-n is, mint akár PS3-on, akár Xboxon. Szóval én sajnálom az irányt; és remélem egyszer lesz még sima kontrolleres, PS4 szintű asztali Nintendo, a régi nagy klasszikusokkal, jóval szebb grafikával, de ugyanolyan élvezetes játékmenettel :U

    [ Szerkesztve ]

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    Ha jól láttam, még nem volt róla szó, de több helyen is beárazásra került a konzol: [link]
    Ami a vita többi részét illeti, nem szeretnék belefolyni, de itt majd az idő dönti el, kinek van igaza.
    Ami tény, az utolsó két igen jó konzol Nintendo vonalon, az N64, és a GameCube volt számomra. A Wii irányítása számomra nagyon életszerűtlen volt, és épp ezért a Wii U már potenciális lehetőségként sem merült fel bennem. Jelenleg egy PS3-am van, de az játékkínálatban igazán messze van az ízlésemtől. Szép grafika, de semmi több. Azért a grafika nem minden egy játéknál :U
    Viszont ez a konzol, bármennyire családbarát jelzőt kíván magára akasztani, ezzel az árral, legalább is a világ szegényebb részén, nem fog tudni elterjedni :(

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Új hozzászólás Aktív témák