Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NandoXXL

    senior tag

    válasz g@bo #41 üzenetére

    A sima Wii egy élményt ad, a tablet U pedig szar. Erről is ez a véleményem, a vezetőknek + marketingeseknek ideje lenne felvágni a hasukat Szeppuku.

  • b.

    félisten

    válasz g@bo #66 üzenetére

    Nem értem ezt az aranyáras dumát.Ez egy vadi új tegraprocis Nintendo játékonzol.Egy Sima tabletnek nevezhető NV shield nálunk 70 K.Plusz 30 K- felár egy tovább fejlesztett Soc-ért,az asztali funkcióért,Nintendo játékokért,joyért stb ne legyen már drága.Az emberek jó része magyarországon 100K+ telefonokkal rohangál.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz g@bo #70 üzenetére

    "szuper. megveszünk 100 ropiért egy mit?"

    Látod te még azzal sem vagy tisztában mit vennél , én legalább tudom mik azok a Nintendo játékok , amiért megveszem. nem is értem a királyi többest, gondolom biztos megveszed ezzel a hozzáállással.

    300 dollárért megveszed az egyik legjobb kézikonzolt. Életedben nem volt nintendo géped gondolom, hogy idejártok trolltopikot csinálni ebből. Mennyiért adnák szerinted?Tegra cucc, asztali mód . mit tudsz te arról milyen játékok és mennyi lesz rajt? 60 milliót adtak 3Ds ből pedig az aztán jó pár évvel ezelőtti technológia, csak te nem tudod mit jelent az, ha a játékot nem csak a grafika adja el. Egyébként meg simán Ps3 szintű a graf, nincs miért szégyenkeznie kézikonzol mi volta ellenére.
    utazol tolod a Skyrimet, majd hazaérsz rádobod menet közben Tv re, jobb grafika, majd ha asszony nézni akarja a barátok köztöt egy mozdulattal leveszed róla és játszol tovább a kanapén hanyatt fekve.
    Szólj, ha ezt majd megoldod Boxxal vagy Ps4--el.
    Egyébként ebben is ezerszer több innováció és lehetőség van mint az Xboxban vagy a PS4 ben a megjelenése óta.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • #54625216

    törölt tag

    válasz g@bo #70 üzenetére

    A hulladék definíciója ugyebár "egy nagy hasznos dolog rossz helyen, rossz időben".
    Játékok esetén a fő kérdés, hogy eltalálja-e az adott játékplatform és a szoftverkínálata a célközönségét. Ha nem, akkor rossz helyre kerül rossz időben.

    Van itthon egy Wii, amit ebayről vettem pár éve mindenféle tartozékokkal 20ezer forintért, hogy az unokaöccseim ha nálunk vannak, néha tudjanak játszani. A 4-8 éves gyerekeket le se lehet vakarni róla, miközben van itthon egy brutál pc dual xeonnal, gtx1070-el és egy halom steames, blizzardos játékkal, mégis a wii-vel akarnak játszani. Nem érdekli őket, hogy sd, meg alig 30 fps, meg lowpoly csak a játékélmény számít.
    (Ha összeszámolom, hogy hány órát játszottak vele, akkor ez életem egyik legjobb befektetése.)
    A Switch célközönsége pont ez a 5-12 éves korosztály (és a szüleik), így ha a Nintendo képes olyan játékkínálatot adni, ami hasonló sikerrel leköti őket, akkor a Switch sikeres lesz 4 év múlva is teljesen függetlenül attól, hogy közben hova fejlődik a konzol piac vagy az android.
    Az meg, hogy ki fejleszt rá és mennyit, amolyan öngerjesztő folyamat: ha az eladások a karácsonyi szezonig elérik a kritikus tömeget, akkor a Nintendo-n kívül mások is fejleszteni fognak rá, ha nem, akkor bebukik, mint a Wii-U.

    Szvsz a Switch-nek minden esélye megvan a sikerre, mert a célközönség két fő érdeklődési területét tudja egyszerre lefedni: a tv-s multiplayer, party játékokét és a hordozható kézi konzolokét. Persze az is lehet, hogy beleesik a "nagyot markol keveset fog" csapdába, de az egészen biztos, hogy a siker nem a hardver teljesítményen vagy a bevezető áron fog múlni.

  • ldave

    félisten

    válasz g@bo #105 üzenetére

    Melyik szolgáltatónál olcsóbb a digitális játék, mint a lemezes?

    A Slime draws near! Command?

Új hozzászólás Aktív témák