Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeoPhoto

    tag

    válasz Valdez #9 üzenetére

    Más a prioritás, intelnek éppen elég a pont elmegy kategória, aki komoly teljesítményt akar annak többnyire az AMD IGP is kevés, ha meg melléraksz bármit akkor sajnos AMD nem rúg labdába (pedig drukkolok nekik)

    Intel GPU-m volt már i740 is, ha még emlékszik arra egyáltalán valaki, de amíg volt önálló VGA a gépemben addig ATI-ban utaztam. Sajnos amíg nem lesz többségi igény a jó integrált grafikára addig nem várhatunk mást Inteléktől. Nekem most a HTPC-ben már 3 generáció óta Intel IGP van, mert az AMD verziók nem fértek bele a picoPSU fogyasztási keretbe. Játszani nem igazán lehet vele, de a többire teljesen megfelel.

    Szerintem elértük a azt a szintet, ahol már nem lehet fogyasztás növelés nélkül drasztikusan emelni a grafikai teljesítményt. Hányan áldoznának be mondjuk 500-600MHz-et a prociból, hogy kapjak valami szignifikáns GPU gyorsulást? és akkor mit adna el a marketing, hogy nesztek, itt van 30% GPU gyorsulás, cserébe a CPU lassabb, mint tavaly volt? Mondjuk az alsó kategóriában lehetne alkotni, de az meg már megint marketingfogás, hogy ott meg muszáj mindent lebutítani. (Lásd Pentium)

    Ez a saját véleményem, de reménykedem benne, hogy megcáfolnak, és kapok egy olyan procit, ami mindkét oldalon szuper, és belefér a HTPC dobozomba is :D

Új hozzászólás Aktív témák