Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NathanCullen

    senior tag

    Csőd semmiképpen sem lesz, mert szerintem zsebpénzből fent tudják tartani a magyar Movie Store-t, ugyanis ugyanazokat a filmeket lehet megvásárolnunk, mint az amerikaiaknak. Gondolom ha nem lesz kereslet rá, akkor nem is lesz magyar szinkron, hanem marad így mint most. Ugyanis magyar szinkronnal már többe kerülne fenttartaniuk a boltot.

    Viszont így, ebben a formában ennyi pénzért nem hiszem, hogy nagy kereslet lesz rá. Magyar szinkronnal vagy legalább felirattal és olcsó árakkal nagyobb siker lenne. Ennyi pénzt viszont akkor sem hiszem, hogy sok ember kiadna rá itthon.

    hunfatal

    Pl. szüleim sem nagyon hajlandóak felirattal nézni bármit, mert egyszerűen nézni akarják a filmet/sorozatot és nem olvasni.

    Van benne valami, mindenki ezt szokta ellenérvként felhozni. Viszont aki jól olvas, az nem nézi fél percig a feliratot, csak ránéz és elolvassa. Én általában úgy olvasok, mintha képet néznék. Ránézek a mondatra és egyben látom, hogy mi van odaírva, nem kell a szavakat külön olvasnom. Vagy ennyire rengeteget olvastam már, vagy torzszülött vagyok :DDD

    Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

Új hozzászólás Aktív témák