Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jackal2

    senior tag

    Nah, közben elolvastam a cikket és szerintem elég objektív, csak az emberek nem tudják azt helyén kezelni és értelmezni. A cikk még csak utalást sem tesz rá hogy "ttíííítsák be a picsába", hanem objektíven leírja, hogy ez van jelenleg és kész.

    Ez igazából tipikusan a hatóság hibája, hogy képtelenek értelmes jogszabályokat alkotni és állandóan le vannak maradva a technika vívmányaival szemben. Kicsit arra emlékeztet, mint a Köztisztviselői trv. egyes részei: olyan szakmákra ír követelményt, amelyek az OKJ keretében már megszűntek:D

    Egyszerűen rossz és életszerűtlen a szabályozás, ezen kell változtatni.

    Hozzá kell tennem, hogy a fröcsögő fórumozók 99%-a olyan ember, aki még életében egyelten egy drónnal sem repült, csak idejön pampogni, mert NEKI nem tetszik valamiért az, hogy valaki drónokkal repked, de a tapasztalata ezzel kapcsolatban nulla.

    Én pl. nem értek az ipari esztergákhoz, vagy mondjuk a gyalukhoz, de láttam már hogyan lövi ki az izzó fémnyesedéket, még sem megyek oda pampogni, hogy tiltsák be, sőt még véleményt sem formálok róla.

    Szóval most éppen ez a menő a médiában a menekültkérdés mellett, ezt nyomja az ostoba sajtó és mindenki erre van rápörögve. De attól, hogy megírta a Blikk még baromság marad:D

    Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák