Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kovy79

    őstag

    válasz Teasüti #8 üzenetére

    Miért, szerinted ehhez adnak videómagnót? :U

    Mod: a 20K egyébként baromi sok. Annyiért vesz az ember egy normális Leadtek tunert és a WinfastPVR-rel mindent meg tud csinálni. A kezelése annak is egyszerű, mint a faék, a digitalizálás után pedig másra is lehet használni, nem gyarapítja a haszontalan, digitális szemét kategóriát.

    [ Szerkesztve ]

    ''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

  • MZperX75

    addikt

    válasz Teasüti #8 üzenetére

    Egy videó magnó az fontos! E nélkül nehéz digitalizálni kb 5-8 ezerért 6 fejes van az aprón.
    Nem mellékesen videó kazetta is kell ,hozzá némi videó anyaggal.(100x átmásol Terminátor :DDD )

    Egyébként tavaly a(OFF) MediaMark(/OFF)-ban 13-ezerért HifiStereót még lehetett kapni.

    Nekem egy AverMediaHD volar hibrid van,amivel igen egyszerű a digitalizálás,akár még HD-be fel konvertálva is,egy kis utó kidolgozással még a minőség is nagyban javítható.

    A videó magnó fejtisztítása meg gyerek játék,akinek volt VHS rendszere az már átesett ezen a szent rítuson,egyébként a legegyszerűbb ,ha nincs más egy Krómos VHS szalaggal képi pörgetéssel 10 perc alatt úgy ahogy tiszta lesz.
    Bár egy sima alcohol plusz egy kis szerelés és egy pár db fültisztító vagy vatta megoldja ezt a gondod,persze jó kis szarvasbőr a tuti.

    "Ne felejtsd el, h a tuner-hez kell egy input"

    Ezt kifejtenéd bővebben,mert szerintem VHS lejátszóhoz kell kimenet,de tunerhez?
    A tuner ? A TV műsorból-ből szeretnél felvenni?

    Elég egy csak lejátszó videó TVtuner nem kell........itt zavart érzek az erőben.

    "Amúgy egy-egy családi emléket nem egyszerűbb és jobb "előhívatni" profi helyen és eszközökkel, mint ilyenekkel bohóckodni?"

    Ez meg pénz kérdése pl 1óra/3000Ft-ért ,nem biztos ,hogy megéri...nekem
    ,A minőség a lejátszón múlik,nem a profi helyen....Mi az a Profi hely?

    Ez az eszköz biztos rendben van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák