Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lolller

    tag

    válasz #90088192 #18 üzenetére

    Kereskedelem... Itt mindig muszáj jófejnek lenni, ha nem megy akkor is. Attól még, ha felidegesítenek és erőt veszek magamon, de feszültség gyűlik. Gondolom, hogy ez, de kellene egy jó pszichológus is kibontani ezt. :D

    varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

  • lolller

    tag

    válasz #90088192 #23 üzenetére

    Gondolkoztam is, hogy feladom magam Spanyolországba. Megfagyni nem fogok, a tenger mellett meg csak kibírom valahogy ennek a sz.rnak a végét. :D

    varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

  • joey04

    titán

    válasz #90088192 #59 üzenetére

    Már bocs, de ez a te nyomorod. Az átlag a turista. Az adja a nagy tömeget. Na ők 1 max 2 alkalommal repülnek egy évben. Simán kibírható.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • joey04

    titán

    válasz #90088192 #64 üzenetére

    láttam bizony, ne aggódj. rengeteg ember utazik megélhetési okokból, mert eleve robbanászerűen növekedett a repülős utak száma, így minden területen több az utas. De a turizmus a döntő.

    Hozzáteszem az hatalmas hülyeség, hogy 9/11 előtt csak úgy felmehettél a gépre. Az átszálló utasok vizsgálata 1976 óta fontos (Entebbe), a feladott poggyászok szigora 1988 óta fontos (Lockerbie), a cipők, lábbelik vizsgálata valóban 2001 óta de nem 9/11 miatt, hanem egy párizsi, decemberi esemény miatt. A folyadékok pedig egy 2006-os londoni esemény miatt vannak a középpontban. A repülés biztonsága miatti intézkedseket párhuzamba állítani a vírus mizériával egyébként is nonszensz. Mármint a szabadon flangálás esete. Ugyanis repülőre békeidőben BÁRKI felszállhat és olyan szabályoknak kell eleget tennie, ami könnyen teljesíthető, még ha macera is. Szóval nem is értem, hogy a szabd flangálás miért is sérülne? Reptéri párhuzammal élve pl az oltás elvárása lehet reálisan hasonló intézkedés, szóval ha lesz elegendő vakcina, ami még ugye ingyenes is, akkor beoltatod magad, repülsz. Egyszerű, könnyen kivitelezhető szabályok, mint a biztonsági szabályok a reptéren. Ahogyan az olcsó repjegek által is tovább duzzadt a tömegturizmus és szabad maradt a flangálás, úgy a vakcina elterjedése után ez szintén így lesz ismét. Ez nem neked szólt, csak ráfűztem, ha már szóba került.

    Mellesleg feladott poggyászban szinte tényleg bármi mehet, tessék használni, a fejlettebb reptereken a laptopot sem kell kivenni kéziből sem, a bakancs meg télen probléma csak és az sem minden reptéren, hiszen vannak mr cipővizsgáló berendezések is, csak itthon nem használják még. Én egyébként olyan helyen dolgozok pont, hogy MINDEN NAP ilyen ellenőrzés után mehetek be. Sőt, naponta többször átesek ezen. Szóval repült kilométerem lehet kevesebb mint neked, de a beléptetési hercehurcán sokszorosan lekörözlek. Max nem kell annyit várnom, de arra meg már a legtöbb reptéren van az itthonihoz hasonló fast track szlgáltatás.

    Az új kommentre: Nem CSAK a te nyomrod, de az eredeti kommentben sem ezt írtam. Amúgy sem olyan vlszes az mint beállítod, mondom, én minden nap átélem.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • joey04

    titán

    válasz #90088192 #68 üzenetére

    Na így már világos. Ezt az embertípust ismerem. Finoman fogalmazva ez nálam a hisztis kategória.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák