Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz grind3r_ #14 üzenetére

    valszeg a színe.

    egyébként meg nem rosszak ilyenek... nézzétek meg AKG 530at, hülye ájpodfehér színbe van, nekem meg ne legyen már olyan színű HiFi fülesem, mint az ájpod:D node, ott a K530LTD, ami fekete(, és mosható a fülpárnája, szóval gyakorlatilag fekete és könnyebb tisztítani, ha nagyon kell)...:DDD és így már nem csak jól szól, és nem fehérben jól nézne ki, hanem jól szól, és jól is néz ki, mert limitált fekete:DDD. megjegyzem ugyanennyiért a simát is megvettem volna akkor, de ha már ilyen volt az apróban...

    fantából vannak még ilyen egykéthónapig kapható kísérleti darabok. pl a dinnyés abszolút legjobb volt vodkával long drinknek.

    meg dvdnél, de ott a piac mennyiségének függvényében értelmezhető a limitáltság: Vengenance doboz -1100darab-, Fulci doboz -a mai napig nem fogyott el a háromszáz darab egy év alatt-, GitS első széria -ezer darab három hét alatt-, külföldön általában a limitált az azt jelenti, hogy készül (több)100ezer darab, aztán ha elfogy pár hónap-egy év alatt, akkor elfogy.

    nem akarok negatív lenni, de ennyiért már normális HiFi fülest is lehet kapni, számítógépes cuccokkal kapcsolatban (főleg ha gamer jelzős) szkeptikus vagyok -ok, X-FI fatal1ty gamerem van, de ott a gamerség kimerül egy ledes izébizémicsodában-. általában a gémerséget úgy értelmezik a gyártók, hogy legyen boomos, legyen hangos, finomságok meg úgysem érdeklik...

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák