Hirdetés
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Magnat
veterán
Mielött bárki hinne az LG-nek;
Kb. Galaxy SII sebességét hozza ... szóval, mit is akar a cikkben szereplő termék?
Értem én hogy kína, meg webshop, de akkor is. Csesszék már meg. Ha a prosztó kínai vállalkozó ezt képes kb harmadmagával összehozni, akkor az LG miért nem veszi a fáradtságot?
Ezzel csak az a baj, h full hd-ben nem bír röccenésmentesen filmet lejátszani (legalábbis amikor utoljára beleolvastam a fórumába) - de javíts ki ha tévedek.
-
valisob
csendes tag
Jó cucc!
Sziasztok! Nekem eddig bejön a cucc, de azért vannak hibái. Tetszenek a YouTube és Dailymotion Premium szolgáltatások! De! Sok YouTube-os videóra azt írja ki: A video nem játszható le. Ez meg mi? Miért nem játszható le? A laptopon simán bejönnek... Mi a tanácsotok, mit állítsak be úgy, hogy ez az üzenet ne jöjjön be többször?
-
pizzafutar11
csendes tag
Jó cucc!
-
satmen
tag
Kedves hozzáértők!
Tudtok valami olyan kütyüt ami a következő elvárásoknak megfelel? (mindegy, hogy mi a neve smart, m.player)
- teljes web böngészés flash-el (mint állítólag ez az LG)
- a YouTube kezelésben jó lenne a zoomolás (megjelenítő teljes kitöltése miatt)
- USB-s wifi egér/bill. kombót kezeljen
- normál video kimenete is legyen (minél több csatlakozási lehetőség)
- itthon megvásárolható legyen (probléma esetén, garancia)
Az sem baj, ha mindez elfogadható áron, ill. még támogatása -fw frissítés- is van, lesz.
Köszönöm!
-
wertigo1984
őstag
Akármelyik tv—re lehet kötni, amin van hdmi?
-
próbakocka
senior tag
Mielött bárki hinne az LG-nek;
Kb. Galaxy SII sebességét hozza ... szóval, mit is akar a cikkben szereplő termék?
Értem én hogy kína, meg webshop, de akkor is. Csesszék már meg. Ha a prosztó kínai vállalkozó ezt képes kb harmadmagával összehozni, akkor az LG miért nem veszi a fáradtságot?
-
BiP
nagyúr
na de mitől smart? mert megy rajta a net?
olyat tud hogy áttekeri a reklámokat, vagy a tamponos helyett sörreklámot, esetleg gól összefoglalót ad?
előre tekeri a meccset, ha nincs időm végig nézni? az élőt is?
ha magyarul megy a film, leszedi hozzá az angol hangsávot, mert eredetiben nézném?
Felismeri hogy apukám elaludt a TV előtt, leveszi a fény/hangerőt, villogást, de nem kapcsol ki, mert arra felébred?
Meg tudja oldani, hogy a szánalmas magyar 4:3 adásokat normálisan kirakja szélesre, anélkül hogy tojás fejek vagy fej nélküli emberek legyenek?"Felismeri hogy apukám elaludt a TV előtt, leveszi a fény/hangerőt, villogást, de nem kapcsol ki, mert arra felébred?"
Tapasztalatból mondom, hogy ilyenkor, ha leveszed a hangerőt/fényerőt, és utána kapcsolod ki, úgy nem ébred fel. -
Zirowe
nagyúr
na de mitől smart? mert megy rajta a net?
olyat tud hogy áttekeri a reklámokat, vagy a tamponos helyett sörreklámot, esetleg gól összefoglalót ad?
előre tekeri a meccset, ha nincs időm végig nézni? az élőt is?
ha magyarul megy a film, leszedi hozzá az angol hangsávot, mert eredetiben nézném?
Felismeri hogy apukám elaludt a TV előtt, leveszi a fény/hangerőt, villogást, de nem kapcsol ki, mert arra felébred?
Meg tudja oldani, hogy a szánalmas magyar 4:3 adásokat normálisan kirakja szélesre, anélkül hogy tojás fejek vagy fej nélküli emberek legyenek?Sőt, még melléd is fekszik éjjel, ha magányos vagy!
-
siti
őstag
na de mitől smart? mert megy rajta a net?
olyat tud hogy áttekeri a reklámokat, vagy a tamponos helyett sörreklámot, esetleg gól összefoglalót ad?
előre tekeri a meccset, ha nincs időm végig nézni? az élőt is?
ha magyarul megy a film, leszedi hozzá az angol hangsávot, mert eredetiben nézném?
Felismeri hogy apukám elaludt a TV előtt, leveszi a fény/hangerőt, villogást, de nem kapcsol ki, mert arra felébred?
Meg tudja oldani, hogy a szánalmas magyar 4:3 adásokat normálisan kirakja szélesre, anélkül hogy tojás fejek vagy fej nélküli emberek legyenek? -
RohamDroid
aktív tag
A külcsínye a készüléknek tökéletesre sikerült számomra . Viszont okosítónak nevezni egy olyan terméket amiben nincs benne minden ami egy mai okos tv-ben benne van merész dolog szerintem.
Ilyenkor inkább többet kéne tudnia, de valószínűsíthetem, hogy lesz belőle ezer változat és 5-10 ezer ft többletfizetésért választhatunk majd az egyéb extrák közt. -
Zirowe
nagyúr
Anyunak smart tv-je van, amióta rádugtam a lan kábelt, kb 1x használtam az "okos" funkcióit, hogy megnézzem milyen a youtube app (egyetlen funkció, amit lustaságból szoktunk használni az lg tv-ken az az usb videó lejátszás, de az ugyebár nem smart funkció).
Minden másra ott van a 32k-ért vett htpc+xbmc (asrock ion 330), ami minden formátumot lejátszik és a mobilomról tudom irányítani.
Szvsz az ilyen mediaboxoknak/smart tv funkcióknak semmi értelme, drágák, és csak önmagát szopatja vele az ember.
opti06: nekem a tv beépítettje nem viszi alapból, csak .ts-re átnevezve, viszont bizonyos méret fölött nem képes megjeleníteni (21gb-s file még ment probléma nélkül, 40gb-s már nem, de feldarabolva igen).
-
Pricus
csendes tag
Omg! Nálunk nem buta TV van, hanem ősrégi... ennek sok hasznát venném.

-
fojuzer
aktív tag
Hm-Hm kezeljen minden formátumot.konténert,a /HDMI/ nos lehetne talán legalább 2 Eu Scart -ot is rátenni,mert a hány kütyü.kaszli annyi féle a csatlakozás,csati,s arégieken még nem eldobandok,Scart kellene,imkább.Nos minden más hab a tortán,Ára annyi.kinek meg éri,megveszi!

-
hibavissza
veterán
ami kimaradt a tesztből: életképtelen a cucc.
-
próbakocka
senior tag
Ez nevetsegesen draga. Mk802 lassan 65 dollár alá megy, onnantól meg felesleges is merengeni ezen az lg erolkodesen...
Talan az engadget irta rola hogy a smarttv rendszerek egyszeruen nevetsegesen hatnak a 4.0s felulutu hdmi stick tudasa mellett!
-
danikollar
őstag
-
elefant
őstag
Ráírják, hogy 3D-s jól hangzik, de ahhoz, hogy egy Half SBS vagy Half TAB (OU) filmet lejátsszon nem kell semmi extra alkatrész, vagy teljesítmény, ez csak egy plecsni. A formátum ugyanaz, ugyanazzal a felbontással, mintha egy 2D film lenne.
Akkor lenne igazi a dolog, ha mondjuk Blu-Ray 3D-t (HDD-ről, optikai meghajtó hiányában) vagy FullSBS filmeket lejátszana.hát az tényleg jó lenne, de egyelőre nem nagyon erőltetik
-
danikollar
őstag
Ráírják, hogy 3D-s jól hangzik, de ahhoz, hogy egy Half SBS vagy Half TAB (OU) filmet lejátsszon nem kell semmi extra alkatrész, vagy teljesítmény, ez csak egy plecsni. A formátum ugyanaz, ugyanazzal a felbontással, mintha egy 2D film lenne.
Akkor lenne igazi a dolog, ha mondjuk Blu-Ray 3D-t (HDD-ről, optikai meghajtó hiányában) vagy FullSBS filmeket lejátszana. -
GabenBFG
tag
Ez egy halva született ötlet...
-
Retekegér
MODERÁTOR
Nem bántam meg, hogy tavaly nem smart TV mellett tettem le a voksom. Amennyivel többe került volna, annak az árából kijön egy ilyen, mondjuk erősen hajlok inkább egy Androidos cumó felé. Talán olcsóbb alternatíva lenne.
-
csirkés11
tag
A mi cégünk eléggé benne volt ezekben a dolgokban anno.
Ezelőtt másfél évvel ugrottunk (volna) rá a smartboxokra.Jópár gyártóval beszéltünk és teszteltük a cuccokat. Aztán egy napon összeültünk többszemközt, kereskedők, műszakiak, menedzserek és átbeszéltük a dolgot.
Aztán vettünk egy nagy levegőt és elküldtük az összes gyártót a jó bús ....-ba.
Na jó. Csak magunk között.
Gyakorlatilag udvariasan megköszöntük a lehetőséget és nemet mondtunk.
(Azért voltak komoly sértődések.)
Lehet, hogy elbuktunk némi pénzt, de legalább nyugton alszunk és emiatt nem anyáznak velünk az ügyfelek.Ahogy látom semmi sem változott azóta.
Gyakorlatilag a gyártók magasról tojnak a felhasználói igényekre és a minőségre. A film és zenelejátszás nem megy tökéletesen azóta sem egyik gyártónál sem. Anno volt olyan aki kerek perec megmondta, hogy SOHA nem is fog. Miért? Mert ez smart box fiam, nem médialejátszó! Ja, hogy nálad ez elvárás lenne? Felejtsd el...A másik elméletileg vicces, gyakorlatilag szomorú dolog a méret.
Ilyen kicsi, műanyag házakba bezsúfolnak egy viszonylag erős processzort passzív hűtéssel.
Őrültség. Ehhez hasonló kivitelezést sajnos láttunk már többet. Gyakorlatilag a nálunk levő mintapéldányok szinte mindegyike hőgutát kapott 1 éven belül. Megfeketedett alaplap, szétégett tranyók, IC-k tudnának mesélni sokat. Az egyik gyártó modelljéből én éppeg a harmadikat fogyasztom.
Eddig gariba cserélték, és sajnos ez már nem lesz cserélve, pedig ennek is megvan már pörkölve az alaplapja. Külön érdekesség, hogy amióta eltávolítottam róla a fedelet azóta megszűntek a problémáim vele, gyakorlatilag nulla a fagyás és kb 30-50%-ot gyorsult a box. 
Sajnos viszont így nagyon ronda, asszony pajtás morog és a gyerektől is okosan távol kell tartani.
Köszönöm, hogy megosztottad tapasztalataidat.

-
Zsolto
őstag
Én megörültem, mert van egy utolsó generációs "szupersarkított, lapos" képernyős Panasonic CRT-m, amit lecserélni nincs pénzem, de nem bánnám, ha tudna pár ilyen dolgot. De HDMI persze nincs rajta. Van ugyan egy óccsó Panasonic házimozim, de azon meg HDMI-bemenet nincs, hogy ezt a dobozt arra kössem és úgy tovább a tévére. Szóval meg vagyok lőve, marad a számítógép.
-
nvyktor
aktív tag
-
BiP
nagyúr
A mi cégünk eléggé benne volt ezekben a dolgokban anno.
Ezelőtt másfél évvel ugrottunk (volna) rá a smartboxokra.Jópár gyártóval beszéltünk és teszteltük a cuccokat. Aztán egy napon összeültünk többszemközt, kereskedők, műszakiak, menedzserek és átbeszéltük a dolgot.
Aztán vettünk egy nagy levegőt és elküldtük az összes gyártót a jó bús ....-ba.
Na jó. Csak magunk között.
Gyakorlatilag udvariasan megköszöntük a lehetőséget és nemet mondtunk.
(Azért voltak komoly sértődések.)
Lehet, hogy elbuktunk némi pénzt, de legalább nyugton alszunk és emiatt nem anyáznak velünk az ügyfelek.Ahogy látom semmi sem változott azóta.
Gyakorlatilag a gyártók magasról tojnak a felhasználói igényekre és a minőségre. A film és zenelejátszás nem megy tökéletesen azóta sem egyik gyártónál sem. Anno volt olyan aki kerek perec megmondta, hogy SOHA nem is fog. Miért? Mert ez smart box fiam, nem médialejátszó! Ja, hogy nálad ez elvárás lenne? Felejtsd el...A másik elméletileg vicces, gyakorlatilag szomorú dolog a méret.
Ilyen kicsi, műanyag házakba bezsúfolnak egy viszonylag erős processzort passzív hűtéssel.
Őrültség. Ehhez hasonló kivitelezést sajnos láttunk már többet. Gyakorlatilag a nálunk levő mintapéldányok szinte mindegyike hőgutát kapott 1 éven belül. Megfeketedett alaplap, szétégett tranyók, IC-k tudnának mesélni sokat. Az egyik gyártó modelljéből én éppeg a harmadikat fogyasztom.
Eddig gariba cserélték, és sajnos ez már nem lesz cserélve, pedig ennek is megvan már pörkölve az alaplapja. Külön érdekesség, hogy amióta eltávolítottam róla a fedelet azóta megszűntek a problémáim vele, gyakorlatilag nulla a fagyás és kb 30-50%-ot gyorsult a box. 
Sajnos viszont így nagyon ronda, asszony pajtás morog és a gyerektől is okosan távol kell tartani.
"Mert ez smart box fiam, nem médialejátszó!"
Én sem értem, ez miért olyan nagy elvárás. Én 1 db.kütyüt akarok, amit rádugok a tévére, és onnan mindent elintézek. Smart funkciók, médialejátszás, (akár külső usb eszközről (hdd, pendrive), - képek, audio, video, vagy adott esetben lemezről (CD, DVD, Blu-ray). Ill. akár 3D támogatás.
Tudom, ez sok funkció,de nem megoldhatatlan, és nagyon sok eszköz _MAJDNEM_ tudja is ezeket, de valami mindegyikből hiányzik. Ugyanazt játsszák, mint a mobilgyártók. Nehogy véletlenül teljesen elégedett lehessen a vásárló. -
nednez
tag
-
nvyktor
aktív tag
Hát ez a formátumtámogatás elég szerény...

-
Segal
veterán
"Médialejátszóval kombinált smart boxot teszteltünk, amivel bármilyen tévét okossá varázsolhatunk."
Már veszem is elő a junoszty tv-met végre okos lesz.
-
DarkFater
tag
A mi cégünk eléggé benne volt ezekben a dolgokban anno.
Ezelőtt másfél évvel ugrottunk (volna) rá a smartboxokra.Jópár gyártóval beszéltünk és teszteltük a cuccokat. Aztán egy napon összeültünk többszemközt, kereskedők, műszakiak, menedzserek és átbeszéltük a dolgot.
Aztán vettünk egy nagy levegőt és elküldtük az összes gyártót a jó bús ....-ba.
Na jó. Csak magunk között.
Gyakorlatilag udvariasan megköszöntük a lehetőséget és nemet mondtunk.
(Azért voltak komoly sértődések.)
Lehet, hogy elbuktunk némi pénzt, de legalább nyugton alszunk és emiatt nem anyáznak velünk az ügyfelek.Ahogy látom semmi sem változott azóta.
Gyakorlatilag a gyártók magasról tojnak a felhasználói igényekre és a minőségre. A film és zenelejátszás nem megy tökéletesen azóta sem egyik gyártónál sem. Anno volt olyan aki kerek perec megmondta, hogy SOHA nem is fog. Miért? Mert ez smart box fiam, nem médialejátszó! Ja, hogy nálad ez elvárás lenne? Felejtsd el...A másik elméletileg vicces, gyakorlatilag szomorú dolog a méret.
Ilyen kicsi, műanyag házakba bezsúfolnak egy viszonylag erős processzort passzív hűtéssel.
Őrültség. Ehhez hasonló kivitelezést sajnos láttunk már többet. Gyakorlatilag a nálunk levő mintapéldányok szinte mindegyike hőgutát kapott 1 éven belül. Megfeketedett alaplap, szétégett tranyók, IC-k tudnának mesélni sokat. Az egyik gyártó modelljéből én éppeg a harmadikat fogyasztom.
Eddig gariba cserélték, és sajnos ez már nem lesz cserélve, pedig ennek is megvan már pörkölve az alaplapja. Külön érdekesség, hogy amióta eltávolítottam róla a fedelet azóta megszűntek a problémáim vele, gyakorlatilag nulla a fagyás és kb 30-50%-ot gyorsult a box. 
Sajnos viszont így nagyon ronda, asszony pajtás morog és a gyerektől is okosan távol kell tartani.
-
nicu71
addikt
nagyon hiányolom a hangerőszabályzót a távirányítóról!
-
KillHates
félisten
Érdekes, hogy a 3D-s, mozgásérzékelős távos és a WiFi fícsörön kívül a tavalyi 29.900,- Ft-os BluRay lejátszója is tudja ezeket (netes felület, és a mindenféle formátumok lejátszása, meg a Killa_sample-ba való beledöglés)

-
elefant
őstag
-
pigster
senior tag
Kb annyit érhet, mint a TV-be épített ún. smart rendszer: semmit.
38000 Ft? Vegyék ki a TV-mből és adják ide inkább a pénzt. -
elefant
őstag
-
elefant
őstag
-
opti06
aktív tag
m2ts-t is viszi egyébként, csak mivel nem lett licensz vásárolva rá, ezért nem látja, de ha át van nevezve pl .mkv-ra pöccre viszi egyébként
-
Tigerclaw
nagyúr
Azért van még hova fejlődnie, főleg ilyen áron. Skype támogatás van hozzá? Rá lehetne dugni webkamerát az USB portjára.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Milyen széket vegyek?
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Parkside szerszám kibeszélő
- Samsung kuponkunyeráló
- Battlefield 6
- BestBuy topik
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- További aktív témák...
- Dobozos! Xbox One X 1 TB + kontroller 6 hó garancia, számlával!
- Dell G15 5530 RTX 4060 140W / i7-13650HX / 165Hz 16GB RAM 1TB SSD
- Konzol felvásárlás!! Nintendo Switch
- Telefon felvásárlás!! Honor 200 Lite, Honor 200, Honor 200 Pro, Honor 200 Smart
- GIGA AKCIJÓS ÁRON! ÚJ MacBook Pro 16" M4 PRO 24GB 512GB Space Black
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest



Eddig gariba cserélték, és sajnos ez már nem lesz cserélve, pedig ennek is megvan már pörkölve az alaplapja. Külön érdekesség, hogy amióta eltávolítottam róla a fedelet azóta megszűntek a problémáim vele, gyakorlatilag nulla a fagyás és kb 30-50%-ot gyorsult a box. 






