Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nsrking

    senior tag

    válasz berbatov2 #1169 üzenetére

    én is remélem.. bár már egyre kevesebb esélyt látok rá.. kezd már tele lenni a t*köm :W
    most írt vissza az LG :

    "Köszönettel vettük az LG Electronics Magyar Kft-hez eljuttatott megkeresését. Sajnáljuk, hogy LG készülékével kapcsolatban kellemetlenséget tapasztalt.

    Egyeztettem márkaszervizünkkel illetve a termékcsoportért felelős mérnök kollégámmal is panasza kapcsán.

    A márkaszervizünk által kibocsátott állásfoglalás, amely szerint a készülékének hibajelenségét idegenkezűség okozta, tükrözi az LG központi véleményét. Márkaszervizeink pontosan a hasonló esetek megállapítására rendelkeznek egy olyan diagnosztikai szoftverrel, amely képes megállapítani azt, hogy a vizsgálatot megelőző időszakban a készülékek milyen hatásoknak voltak kitéve. Ebben az esetben ez a szoftveres ellenőrzés derített fényt arra a jelenségre, amelyet a márkaszervizünk a szakvéleményében megfogalmazott. Emiatt az LG a készülékének garanciális javítását elutasítja, azt csak fizető keretek között támogatja. A készülékjavításával kapcsolatban árajánlatot minden további nélkül tudnak Önnek biztosítani."

    ki lettem segítve.. esküszöm be megyek és a fejükhöz verem a telefont...

Új hozzászólás Aktív témák