Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tzsolesz

    nagyúr

    válasz jooker82 #863 üzenetére

    Akkor ezt meg kell várni.

    Mert az SGS3 kamerája azért szépen alázza a HOX-ét. A HOX-é pedig ehhez képest nekem jobbnak tűnik. Megint ugyan az a felállás mint a 2X vs. Sensation vs. SGS2 esetében.
    A legolcsóbb alternatíva (bár lehetne olcsóbb is....) de ennek a húsnak ugyan ennyire híg is a leve.
    Veszel egy telefont, majdnem tökéletes, de szúrni fogja örökre a csőröd, hogy miért nem volt még plusz 10-15K a befizetésnél, és miért nem szántál a részleteire plusz 1K a havi törlesztőre egy jobb kameráért/multimédiáért akkor amikor ezt megvetted.
    Nem értem, hogy az LG-nél miért álltak meg ezen a szinten képalkotás téren. Miért elég ez számukra egy ilyen jó telónál. Már a 2X-nél is kevés volt.
    valamit mindig elszúr az LG. Ha nem a szoftveres támogatást, és a bugmenetes használatot, akkor a kamerát. Ha ebben legalább annyira jó lenne a kamera, mint a HOX-ban, akkor sokkal nagyobb piacot találna ő is.
    Nem értem. Nem nézték vissza mérnökök az elkészült videókat, és nem tették fel PC-re a elkészített fotókat PC-re, és nem nézték meg full nagyításban. Ez így egy csúcstelónál kevéske ám. Az idősnek számító SGS2 képei is sokkal jobbak ennél. Sőt a videó is jobb amit csinál.
    Talán a Tegrában kell keresni a hibát? Nem lenne képes jobb minőségű videót tömöríteni? Kétlem, simán ki kellene vágnia full Hd-ban 30fps, és 15Mb/s-ot magából egy 4+1 magos SOC-nak, úgy hogy közben Gameloft HD játék fut a háttérben......

    Sok a kérdés, de kevés válasz........ :(

Új hozzászólás Aktív témák