Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TrueWhitee

    tag

    válasz Land #13667 üzenetére

    Nova Launcher, Easy Uninstaller, illetve a GSam.. Én személy szerint nem használnám őket, mert csak a memóriát foglalják, meg az akksit. A gyári téma szerintem tökéletes és biztos akadálymentes, na meg, lehet ezt is állítgatni orrba szájba, persze nem egy launcher az tény és való. Az Easy Uninstallert nem értem, mondjuk nem is használtam, mert a Total Commanderben és szépen ki lehet listáztatni a feltelepített appokat, törölni, mozgatni a fájlokat..stb. Ha nem próbáltad még ki, ajánlom a fájlkezelők és ilyen uninstallerek helyett. A GSam-ra meg írtam, hogy miért felesleges. Semmivel sem pontosabb, mint a gyári akksi százalék kijelző és ráadásul, mivel külső applikáció, ugyan úgy fogyaszt, mint bármelyik más app. Persze, meglehet nézni, hogy mi fogyaszt és mennyit, de ezt meg a legjobban úgy tudod kompenzálni, ha szépen a böngészés, zenehallgatás, játszás után bezárogatod az appokat, illetve nem használatkor a wifi-t és adatkapcsolatot. Máris megnövelted az akksi időtartamát. Persze, itt hozzátenném, hogy ízlések és pofonok, csak én alapból a letisztultabb dolgokat szeretem, na meg a felesleges dolgokat elhagyni. Ezért sincs a számítógépen az asztalon 600ikon, meg ezért van kategorizálva a két vinyóm. :D Amúgy, lehetséges, mint ahogy írták már előttem, hogy beakad egy-két alkalmazás és a teló restartja után, helyre áll a rendszer. Összegezve, az csak az én véleményem és a Total Commandert próbáld ki. Nem bánod meg. ;)

Új hozzászólás Aktív témák