Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tome.jr

    addikt

    válasz babosf #2891 üzenetére

    Smartflash-sel tedd fel a v10d uk-t vagy v10c euro opent, esetleg fr15. Ezek jók szoktak lenni az ismert problémákra.

    adam101: Melyik modaco mvan fenn neked? Nálam az aláírásomban szereplő párossal minden probléma megszűnt.

    Zlika: Bár én is szemeztem korábban az SGSII-vel, de a 2X az első pillanattól hogy kézbe vettem lenyűgözött minden szempontból. Ha upgrade lenne akkor csakis Optimus 3D jöhetne szóba. :) Kíváncsi leszek az milyen áron kezd majd. Elvileg Q2-ben jönnie kell, abból meg már nincs sok hátra.

    mycso: Gondolom nem csak simán lehúzod az USB csatit hanem a menüben le is választod a telót a gépről. Ahogy írod szerintem is ez valami sd kártya probléma lesz. Milyet használsz?

    Nálam is váltakozik az E, H, G betű a térerő fölött, de szerintem ez a normális.

    ferikek: Nálam baromi gyors a telefon, szerintem nálad valami egyedi probléma lesz. Nézd meg nem fogyott-e el a ram. Egyszer nekem is volt, hogy a szabad ram mennyisége lement 40 mb-ra, na akkor akadozott minden. Kigyomláltam a fölösleges dolgokat és azóta semmi gond.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák