Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • viewdetails

    addikt

    válasz geosz #6131 üzenetére

    geosz

    Bár a többiek már reflektáltak, de mivel engem szólítottál meg, hadd válaszoljak én is.

    "csak a tököm tele van vele, hogy ezen a fórumon szinte kötelező úgy kezdeni a hozzászólást"
    Nem kötelező. Szabad országban élünk, mindenki úgy kezdi a hsz.-eit ahogy akarja, ha visszakeresed az én hsz.-eimet, többnyire úgy kezdődnek, hogy "helló megoldás lehet a problémádra az, hogy..."

    "tudnék mesélni az ismerőseim számítógépeiről, amit a tizenéves hülyegyerekek össze-vissza "tuningolnak""
    Ez egyrészt nem ennek a topiknak a témája, másrészt én elmúltam 30, rendezett körülmények között élek, nem vagyok játékfüggő, nem foglalkozom tuningal, max. hibaelhárítással, mikor rákényszerülök. Az Arena esetében pedig rákényszerülök.

    "Az Aréna hasonló, mint a svájci bicska, jó szinte mindenre, de a megfelelő részfunkcióra van arra a célra fejlesztett eszköz."
    Nagyon jól látod, és ez általánosságban elmondható minden mai mobiltelefonra, amiben van kamera, zenelejátszó, üzenetküldési lehetőség. ;)

    "Soha nem fogok elsődleges céllal Arénát használni fényképezésre, mert arra ott a fényképezőgép."
    Én meg igen, mert ez a zsebemben van, a Nikon meg nincs.

    "A rendszeresen tisztán tartott "objektív" egyébként csodákra képes."
    Roppant jó tanács, élek is vele visszamenőleg évek óta. :D

    "Soha nem fogok a minimum szükségestől eltekintve netezni telefonon"
    Mivel Te nem mindenki vagy, ezért sajnos azt kell mondjam, vannak olyan "agyasok", akik mondjuk hazafelé a távolsági buszon ezzel szórakoztatják magukat, esetleg a suliban a lyukasóra alatt. Mások meg pókot tartanak, vagy tüntetni járnak, esetleg focimeccsre.

    "Soha nem fogok filmeket nézni mobilon"
    Itt csak ismételni tudom az előzőeket.

    "Na kábé ennyi a véleményem a tés nem tés szoftok, meg az ezt meg azt sem tudja, meg nem működik az Arénénán "hitvitákról"."

    Köszönjük, hogy megosztottad velünk ezt felindult lelkiállapotodban, reméljük nagyon nyugodt éjszakád lesz. :)

    Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

Új hozzászólás Aktív témák