Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sabath1

    újonc

    Az elmúlt napokban sokat olvastam az LG G3 fórumokat, és most mint tulajdonosként szólnék néhány szót...:
    1, az akadás valóban jelen van, de csak a meüben
    2, videók, képek, játékok, alkalmazások zökkenés mentesen funkcionálnak
    3, a sokak által vitatott QHD kijelző, bárki bármit mond, lenyűgöző képet nyújt, feltéve ha az ember az arra kialakított tartalmat nézegeti, ami egyre elterjedtebb lesz. Ez köszönhető annak hogy a konkurens gyártók ezzel bele lettek hajszolva egy újabb, a későbbiek során "elvárt" trendbe. Ennél fogva a fejlesztők kénytelenek fejet hajtani a többség akaratának, és a QHD tartalmak fejlesztése, szaporodása beindul, mint anno a FHD kapcsán is történt.
    4, a kijelző színei teljesen rendben vannak (feltéve ha az ember nem ragaszkodik a samsung által preferált túlszaturált színekhez)
    5, üzemidőt tekintve a készülék hozza a 1,5 napos üzemidőt, ami nem rossz, bár a napi egyszeri töltés így is javasolt, hiszen ki szereti azt ha a készüléke a második nap felénél lemerül
    6, a felhasználói felület jól átgondolt tervezésről árulkodik, tele használható és kedvelhető funkciókkal
    7, a kamerával teljesen jó felvételeket készíthetünk, bár a finomhangolási lehetőségek valóban kimaradtak. Úgy gondolom hogy ez nem kimondottan zavaró tényező, hiszen a kamera igen jól és gyorsan alkalmazkodik a környezet változásaihoz. Aki ennél többet szeretne, vagy kifinomultabb beállítási lehetőségeket az ne egy mobillal próbálja megváltani a világot, hanem kapjon a kezébe egy profi fényképezőgépet.
    8, a sztereó hangszórók jelenlétét én is hiányoltam, de így sem lehet okom panaszra, mivel szépen és hangosan szól
    9, nem lehet okunk panaszra a hátlap anyaghasználatát tekintve sem, mivel nem hüppög, nem gyűjti az ujjlenyomatokat, kellőképp merev és szépen kialakított, és még a vezeték nélküli töltésre képes megoldást is tartalmazza.

    Összegzés gyanánt csak annyit, hogy a készülék rendkívül jól sikerült, talán az idei készülékek közül az egyik legjobb, tekintve az árazását is. A kisebb döccenések orvoslására szánt frissítésre pedig, remélhetőleg nem kell sokat várnunk.
    (Írom mind ezt ex S3 tulajként)

Új hozzászólás Aktív témák