Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacy6

    senior tag

    válasz Sabath1 #468 üzenetére

    Mennyire melegszik a készülék?

    Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

  • zack

    nagyúr

    válasz Sabath1 #468 üzenetére

    "3, a sokak által vitatott QHD kijelző, bárki bármit mond, lenyűgöző képet nyújt, feltéve ha az ember az arra kialakított tartalmat nézegeti, ami egyre elterjedtebb lesz. Ez köszönhető annak hogy a konkurens gyártók ezzel bele lettek hajszolva egy újabb, a későbbiek során "elvárt" trendbe. Ennél fogva a fejlesztők kénytelenek fejet hajtani a többség akaratának, és a QHD tartalmak fejlesztése, szaporodása beindul, mint anno a FHD kapcsán is történt."

    Szerinted. Ezt elfelejtetted hozzátenni. :U Szerintem meg nem. Itt nem a tartalmakról szól a dolog, és hogy te mint felhasználó ki tudd használni, hanem arról hogy az e-pénisz nagyobb legyen, és elmondhasd hogy ez biza biza az első QHD-s telefon amit a kezedben tartasz. Itt már rég nem a vásárlókról szól a dolog, hanem a gyártók közötti presztizsről, és hogy ki adta ki elsőnek a QHD-t. Ezért merik megtenni a béta szoftverrel való kiadást, és sok egyéb pofátlan dolgot.
    Mint írtam 1 évig nyúztam 1440p Dell monitort (IPS). FHD-hez képest 27 colon(!) volt különbség részletességben, és látványban, de kihasználni nem tudtam igazából, pedig egy asztali gépet jobban ki lehet használni mint egy telefont tartalom fogyasztásra. Filmeket honnan szedsz le 1440p-ben? Ja, hogy a filmek 97%-a 1080p? A lényeg az, ahogy írod is ez biztos változni fog...Csak azt felejtetted ki hogy mire 1440p is lesz, addigra a telefonok belső tárhelye 128GB-tól fog indulni és a csúcs szegmens 256 vagy 512GB lesz. :U
    De ha lenne is film...Egy 20-25GB 1,5-2 órás filmet igazi fakírság lenne 1440p-ben rátölteni egy 32GB modellre, attól függetlenül mennyire érzékelnéd 5,5 colon hogy ez mennyire részletes, és szép.
    Évekről beszélhetünk mire ez elterjed. Addig lesz G7 is. 1080p is nyűgös, mert egy hosszabb film bitrátától függően 10-15GB. Ezért ha filmezni akarok 720p nézek az esetek többségében. Gyorsabb a feltöltés, elfér több is, és a minősége is jó ilyen kicsi kijelző méretnél. Persze van hogy 1-1 nagyon látványos filmet 1080p-ben szedek le, de nagyon ritka. Az itthoni nagy LCD tv is csak 720p-s, és alapvetően ezen "mozizunk", ezért is inkább ezt a felbontást preferálom. Egyszerűen 1080p-hez hogy lásd a különbséget 720p között itthoni viszonylatban 4 méterről 55 colos tv kellene. Ez meg még mindig horror árban van, az UHD meg egy jó autó ára ebben a méretben. Nem filmezel? Oké. A másik aminél kihasználható lenne a játékok...Ezt már kifejtettem korábban, nem teszem meg még1x. Olvass vissza. Filmek, játékok kilőve. De akkor minek? :) Hogy a menüben nézegesd a tárcsázót 1440p-ben? Félreértés ne essék. Tetszik a G3, nem kötekedni akarok, csak az optimista megállapításaidra hirtelen ez jutott eszembe.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Sabath1 #500 üzenetére

    A reményhal meg utoljára....A tóban. :)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • geccoblaze

    aktív tag

    válasz Sabath1 #1157 üzenetére

    A kezdőoldalak ikonjaira gondolsz? A gyári launcher nem tudom, hogy meg tudja-e csinálni, mert nincsen ilyen telóm (még), de más launcher (pl. Apex) biztosan képes rá.

    Ericsson GA 628 -> Sony CMD J6 -> Ericsson T65 -> Nokia 6610 -> Nokia N95 8GB -> Samsung Galaxy SII -> Sony Xperia Z3 Compact -> Samsung Galaxy S7 -> Samsung Galaxy S21

Új hozzászólás Aktív témák