Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tsebacsi

    nagyúr

    válasz shteer #5 üzenetére

    Akartam is kérdezni, volt-e már a PH történetében olyan, hogy egy LCD teszt után nem jött valaki az első 5-10 hszben azzal, hogy csak hülye vesz LCD-t? ;]

    Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

  • Tsebacsi

    nagyúr

    válasz Locutus #13 üzenetére

    Milyen szerencse, hogy a felhősödés már normál tv-zés közben sem látszik, a fene vinné el :DDD
    A zsepi méret mit takar arrafelé? :F
    Darabos mozgááás??

    Kár megint elkezdenem, az LCD csak szar lehet, ugye, más alternatíva nincs. Na ez az a hozzáállás amiatt kár is elkezdeni olvasni az ilyen tesztek fórumait... :(

    Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

  • Tsebacsi

    nagyúr

    válasz Locutus #15 üzenetére

    Nem erről van szó. Amiket felhozol példának, én azokat a második samsung tv-mnél sem látom. A felhősödés csak akkor látszik, amikor nincs adás egy csatornán, és csak a háttérfényt látom, na akkor 1-2 saroknál látszódott, az újabb típusnál már annyi se. Az utánhúzást se nagyon érzékeltem (ki van kapcsolva minden interpoláció és egyéb butaságok), és a 40"-46" sem zsepiméret. Elhiszem, hogy a pana plazma a csúcs, de ti meg nem értitek meg azt, hogy 300k fölött már az lcd-k sem rosszak, sőt. Természetesen a jobb panelesek (Samu pl. 6xxx sorozattól felfelé). Néztem 8000-es sorozatú tv-t, azt hittem a gatyámba csinálok, olyan szép képe volt. Néztem pana plazmákat, nagyon szép volt, de mégis a samsung ledeknél éreztem birtoklási vágyat, holott már 10 éve nyomják a plazma jobb szöveget (nem alaptalanul persze). Nekem nem pálya a plazma, kész, az lcd-vel maradéktalanul elégedett vagyok, pedig a minőség nálam is fontos szempont. És komolyan mondom, szerepet játszik a választásnál az, hogy a plazmát annyira erőszakosan nyomjátok a fórumon, leszarozva az lcd-ket (nem kimondva, de igen), hogy az ember már dafke lcd-t akar venni, hogy megmutassa, nem feltétlenül van az úgy, ahogy a kedves szakértő urak állítják.

    Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

  • Tsebacsi

    nagyúr

    válasz Locutus #27 üzenetére

    Ez az összehasonlítási alap meg az MM-ben és egyéb helyeken szar a plazma mer a világítás meg ígyúgy, ez mármár úgy hangzik, mint kifogások sorozata. Hogy a plazma csak "tökéletes" környezetben ad "tökéletes" képet, míg az lcd az mm-ben is jó, otthon meg még jobb. És az átlagember ahogy írjátok, a szemének hisz. Bemegy az MM-be és mit lát? A 300k-s lcdnek szebb a képe, mint a 250k-s szuper plazmának, és le se szarja, miért (már bocsánat), azt látja, amit lát, így nem fogja megvenni a szerinte rosszabb plazmát, holott lehet az lenne a szebb. Innentől az MM és maga a gyártó marketingeseinek a hibája, nemde??

    Néztem én plazmát MM-ben, márkakerben, akárhol, de sehol se volt meg az azértismegveszlek érzés. :(

    Az a baj, falakat döngetünk, ti szajkózzátok a plazma-dumát mi meg nem értjük, miért fáj nektek az, ha mi az lcd-re tesszük le a voksot. :F Ráadásul nem is állítják a legtöbbet, hogy a plazma márpedig nemjó, csak kevesen vannak akiknek a szeme erre érzékeny. Ezzel szemben az lcd kap hideget-meleget ha kell ha nem.

    [ Szerkesztve ]

    Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

Új hozzászólás Aktív témák