Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    Trent Reznor munkásságával kapcsolatban minden elismerésem megilleti a mestert. Tőle számomra power song a The Wretched, a Closer, a Hurt (utóbbiból Johnny Cash csinált egy feldolgozást, de az eredeti szvsz jobb). 2007-ben az év koncertjét nyomták a Szigeten a NIN-ék, sajnos, a "magyarországi búcsúkoncertre" nem jutottam már ki. :O

    *

    Jeremy Soule-től számomra a Planescape Torment és a Baldur's Gate II: Throne Of Bhaal track-jei a legjobbak.

    *

    Nem tudom, hogy állsz régebbi metálokkal, ajánlom a régebbi Meshuggah-t (Destroy Erase Improve és Chaosphere albumok), a Mindrot-ot (főleg az első albumot, a Dawning-ot), a Nevermore-t. Újabb gitárzenék közül nekem a Queens Of The Stone Age eléggé bejött, legalábbis a Songs For The Deaf c. albumuk.

    *

    Filmzene-szerű cuccok közül újabb felfedezésem a The Kilimanjaro Darkjazz Ensemble, nagyon-nagyon sötét hangulatú zene, ajánlom szeretettel. :)

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák