Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • smc

    addikt

    válasz Ixion77 #34 üzenetére

    5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

  • Ed_007

    aktív tag

    válasz Ixion77 #34 üzenetére

    No végre egy korrekt szakmai hozzáállás.

    A 910-est néztem anno, az a versenytársaihoz képest halványabb volt (kisebb fényerejű és sápadt a 3200x1800 felbontásnál), azért is nem azt választottam, hanem X1-est. Az sem fényerőbajnok, de kicsit jobb. A 920-as fényességben állítólag előbbre lépett, az olvasott tesztek alapján.
    A dokkoló sajnos nem megoldás a kevés portra, a Onelink+-t alig valaki dícséri, viszont sokan szidják, azért is nem rendeltem. A meghibásodásokon túl vicc, hogy ha külső 4K kijelzőt hajtasz vele, azt csak 30Hz-el frissíti.
    Magyar billentyűzettel USA-ban akciósan nem lehet rendelni - legalábbis ilyen lehetőséget nem találtam, és e-mail-es érdeklődésemre is ezt a választ kaptam.
    A nagy Enter-es magyar billentyűzet egyébként is kérdéses - legalábbis anno nekem azt mondták (910-nél, Magyarországon), hogy nem hozzáférhető, csak "hosszú Enter-es verzióban". Persze lehet, rossz helyen kérdeztem (több márkakereskedésben, személyesen és e-mailben is).

    A 910-est eléggé megforgattam kézben, nagyon mutatós és minőségi darab volt. Ha az utód a kijelző színeinek telítettségében és fényerőben előre tudott lépni, valamint nagy Enter-es magyar világító billentyűzettel is hozzáférhető, főnyeremény lehet. Már csak egy hozzáillő külső VGA ház kell és kész az álomgép (persze, hűtőpadot alá ilyenkor :-P ).

Új hozzászólás Aktív témák