Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tommyboy200

    csendes tag

    válasz Sk8erPeter #3028 üzenetére

    Koszonom a valaszt. Ismerem a progit nem annyira de sajna volt mar vele gondom. Ujonnan vettem a gepet de a particion nem volt winfos legalabb is nem indult el az ujratelepites. Lehet pont aktivalni kellett volna a 3-as pontal de akkoriba meg nem ismertem az okr7-et ezert felformaztam az egesz winyot de elott csinaltam biztonsagi masolatot a rejtett particiorol. Aztan probaltam utanna jarni hogy hogy is tudnam megcsinalni ugy mint a gyarbol kijovo windowsos peldanyos laptopok vannak de valahol mindig elakadtam es mindig feladtam aztan megint eljott egy ilyen lehetoseg es ugy gondoltam megint utanna nezegetek dolgoknak. Egyebkent azert gondolom hogy nem volt rajta winfos mert akkor lenne egy matrica a laptop seggen egy winfos key-el. De nekem nincs. Megprobalom azt a mondszert amit irtal. Ujrarakom a wonfost driverek feltelepit esetleg az office is es utanna nyomok egy 2. Opciot az okr7-en. Majd ma vagy lehet hetvegen megcsinalom. Apropo felmerult bennem meg egy kerdes. Mivel a rejtett particio kb 15gb ez esetben korlatozva van a mentesem meretileg. Hany gigarol keszithetek igy biztonsagi mentest. Csak azert kerdezem mert azert az okr7 nem csak lement de valamelyest tomorit is. Valahol olvastam hogy 30gb-rol lehet kesziteni backupot de szerint ez tul nagy . Ennyit szerintem nem tomorit a progi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák