Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #11302912

    törölt tag

    válasz ->Raizen<- #77 üzenetére

    pl. Mert van benne G-sync akar hiszed akar nem kurvasokat szamit.
    valamint egyaltalan nem tejfolosdoboz az anyaghasznalat, a lenovoe rosszabb. (foleg a gumis bevonatnak koszonhetoen ami a lenovorol ido utan elkezd kopni, az asuson nincs ilyen es nem kopik.)
    a lenovo billentyuzete nem lezergravirozott ergo elobb utobb a feliratok lekopnak rola. (nekem a W billentyun mar nem latszik a karakter.)
    Az asust lassan fel eve vettem 420 ropiert mediamarktban amig ezt az uj lenovot most tudod megvenni 430ert (g-sync nelkul meg mindig)
    a ram tobb az asusban , 16gb, lenovoban 8gb alap, es a hutese jobban megoldott az asusnak.
    plusz vekonyabb kenyelmesebb szallitani es szebb is mint a lenovo ha engem kerdezel.
    A szerviz nem erdekel, mert nem szoktam hazavagni a laptopjaimat mint itt mindenki mas.
    A lenovo y50-70emre is azert ocsarolt ra mindenki mert a sok marha konkretan kettetorte a laptopot es utanna rinyalt hogy "gyenge a zsaner" meg hogy "szar a szerviz". Erdekes nekem egy karcolas sincs egyiken se pedig mind a kettot naponta hurcolom meloba magammal a biciklim hatuljara kotozve.
    Kb. ennyi. Es ezek sajat tapasztalatok, nem holmi webrol lelesett hulye leirasok.

    Es csak gondolom, hogy ha laza 6-7 honapja meg tudtam venni az Asust 420ert akkor mostmar csak olcsobb lehet. Ha nem, akkor oke. A lenyeg az, hogy ha joval olcsobban jutsz hozza mint egy asushoz akkor vegyel lenovot. Ha nem akkor inkabb asust vegyel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák