Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vegyszer

    addikt

    Sziasztok!

    Én jól felültem ezzel a globális rommal a szopórollerre. Mert ugye van recovery-s verzió. Mondtam, hogy akkor házsime. Előbb teljes mentés, törlés, majd jöhet a rom. A TWRP a végén tett fel két kérdést. Hogy a recovery-t szeretném e megvédeni a gyárira való cserétől, illetve a superuser-t az új rendszerben is szeretném-e megtartani. Mindkét kérdésre igent nyomtam. Az eredmény bootloop lett. Ha hangerő fel + le + Power gombokat nyomtam csak kikapcsolt. Fastboot volt. Más nem.

    Mondom, hogy akkor viszont vissza az utolsó kínai dev, ami az EU rom előtt a nyitást megalapozta. De egyik flashelésre hivatott alkalmazás se futott le (holott két hete ment)

    Mondom, akkor mehet fel a TWRP. Mint kiderült, a global rom vissza zárta a bootloader-t. :F

    Ok. Nyitom, rendben, pipa.
    TWRP fel ideiglenes jelleggel, pipa. Visszaállítás kísérlet negatív. Nincs mentés...
    Na akkor az előbbi hova tűnt??? :W :W :W
    Factory reset, pipa.
    Global rom fel, pipa.
    A kérdésekre nem választ adtam. Tehát gyári recoveryje, és root mentes rendszert vártam. Az eredmény bootloop. :W
    És várom a csodát.
    A flash segedelmével megint nem megy fel se a dev, se a global rom.

    Ki érti ezt.

    Újra flasheltem a recovery-t, mehet fel az EU dev. Érdekes módon most nem zárt le a bootloader.

    De azért nem értem, mit b@szt@m el kétszer is, hogy bootloop lett a vége, futó rendszer helyett?

    [ Szerkesztve ]

    "Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

Új hozzászólás Aktív témák