Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M107

    addikt

    válasz dabadab #71 üzenetére

    :R

    Az a baj hogy mindkettőtök a számítógépes vénával rendelkező embereket nézitek.
    Nézzétek az egyszerű "paraszt " embereket.

    Meg is értem mindkettőtöknek fullos cuccai vannak.
    Én egyszerű ember vagyok alsóbb réteget képiselem, (De ammenyi dolgom van otthon nekem (Film, Zene, Családi doc stb oda kellene azért tárhely)

    Haza megy megvesz be tesz és néz (Video BD)

    Nem akarok annyira belemenni (de nekem mint egyszerű emberkének akinek nincs pénze Raidben üzemeltetni legalább kezdésnek 10 2TB vínyót (tükör Raid-nél a 20db) ( nem olcsó) minőségi kártya stb-stb minőségi Hdd -Jó mondom nem megyek bele.

    Röviden van kb össz-vissz 10-15 Tb anyagom Cd/Dvd-Hdd-n és ez mind kell (film, zene ,családi doc) stb

    Hálát adok az istennek hogy szúrópróba szerű tesztelgetés alkalmával idáig minden met amit csak megnéztem.

    UI: A lemez karistolódhat a hdd elektronika tönkremehet a motor szintúgy akár Raidben is. (egyéni szoc problem de 100000 ft körül keresek havonta rezsi család emellett 2-3 havonta tudnék venn i egy 2Tb Hdd addig meg mi lesz az adataimmal ha be üt a Crack.

    ÉN az egyszerű emberek fejével gondolkodok.

    A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

Új hozzászólás Aktív témák