Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    Üdv.

    Köszönöm az írást, így USB3 ügyben jó sok szürke folt helyébe világos tartalom került számomra.

    Adattárolást tekintve látom, hogy az új szabvány bizony jelentős újítást hoz, viszont ugye a multimédiás tartalmakat figyelembe véve (pl. HD) lesz előnye ezen tartalmak lejátszásakor? Esetleg csak a tárolóra történő másolás fog csak gyorsulni?

    Nagyobb kapacitású tárolóeszközök beszerzése előtt vagyok. Eddigi elképzelésem az volt, hogy veszek egy USB2+esata csatlakozós HDD dokkolót, így számítógépen esata-n keresztül elfogadható sebességgel tudom megtölteni a winyókat, míg médialejátszón, TV-n USB2-n keresztül szépen le lehet játszani a tartalmakat.

    Lehet várok, míg kijön USB3+esata csatis dokkoló. Vagy nem is tudom, mert USB3 nem minden gépben található meg, ugyanígy esata sem. Ha valamit elvinnék valamelyik haverhoz asszem gondban lennék. Szerintem marad az eredeti elképzelésem.

    Apropó. ecogreen winyókat használva tárolásra sebességben egyáltalán van jelentősége, hogy esata-n vagy usb3-on történik a másolás?

    kimaradt egy "u", aztán nehogy rossz szájíze legyen vkinek miatta
    3. oldal 1. grafikon utáni szöveg
    "640 GB-os asztali Samsng is eSATA-n"

    Mod: Ehh.. ki is ment a fejemből, hogy a USB3 visszafelé kompatibilis, tehát haveréknál is mehet a másolgatás. No akkor mán nem is kell USB3+esata dokkolóra várakozni, mehet USB3 only dokkoló is ha jól sejtem. De azért várok még megerősítésre :B

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák