Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz kraftxld #81 üzenetére

    Valszeg többet kell nyitni, akkor ad. Én már 2 nappal a kezdés után gyémánt ládákat nyitogattam, utána kis túlzással naponta nyitottam 15 ládát (de kétnaponta biztos).
    Kb. 11-12 db 5-ös szintű tornyot kaptam, már elvesztettem a fonalat a számolásnál (kétszer is volt, hogy úgy adott 3 tornyot, hogy abból 2 db 5-ös szintű volt). Jelenleg 27 db 5-ös szintű tornyom van. 4 fajta toronyból is több mint 100 db van összesen (a csúcs a Super monkey 177 db-bal, utána jön a banánfarm 155 db-bal, és mindegyikből felhasználtam már 3-4 db-ot a korábban még nem teljesített pályákra). A fenti 2 tornyon kívül repülőből, varázslóból, hajóból és helikopterből van még relatíve sok (utóbbiból egy híján 80 db, ez a 6. helyre elég nálam).

    Az event közepén áttértem az Expert pályákra, legtöbbször Easy standard játékmódot toltam (így bő 5 perc alatt tudtam 12 pontot szerválni, ergo olyan 30-35 percenként tudtam 1-1 ládát nyitni, ha nagyon nekifeszültem).Volt olyan 8 órás etap, hogy 6-7 gyémánt ládát is sikerült kinyitni; 5-öt elég sokszor.
    Néha játszottam 1-1 olyan pályát is, amit még nem csináltam meg az adott játékmódban, így volt hogy 33 pontot is kaptam 1-1 hard játékmódban letolt pályáért.

    Btw a "legjobb" torony szvsz a 2-0-5-ös (ennek hiányában a 2-0-4-es, vagy x-x-4-es) repülő, mivel rendkívül univerzálisan használható, egy házzal kiegészítve (hogy a láthatatlan egységeket is lássa) kb. a 80. körig egymagában képes az összes hullámot leverni - erre kevés torony képes, pláne ha több irányból jönnek a lufik. Az 5-0-0-s Superman torony önmagában full gagyi: az csak akkor lenne erős, ha te magad rakod össze (mint a Paragon tornyokat), számos torony feláldozásával erősítve azt (sokkal jobban örültem, ha Batmant adott: az a naptemplommal és a robottal ellentétben, ténylegesen használható...).
    Nagyon jó még a 2-0-5-ös Dart monkey is (főleg az árához képest): az összes lufitípust üti (a páncélozott és a láthatatlan lufikat is), MK-val kettőt is lehet belőle csinálni, sok pályán nagyon jó választás kifejleszteni.
    Sajnos jelentős probléma, hogy persze rittig nem olyan fejlesztést ad leggyakrabban, mint ami kellene. Pl. banánfarmból, ha 3. szintűt ad, akkor a bank lenne az ideális, de a 4. szintem már a banánfarm és a piac is sokkalta jobb - természetesen nekem sokkal többet adott a nem ideális kombókból, mint az ideálisakból... :W Helikopter dettó: több mint a fele Chinook, még véletlenül sem a jobban használható Apache vagy Comance... :W
    Persze ajándék toronynak ne nézd a fogát, de akkor is... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák